виж статистика

още снимки на Здравко Лазаров

Новини свързани с Здравко Лазаров
12:01 ч., 23.05.2012 г.
Крайно интересна е битката за Европа. Литекс и Локомотив Пд мечтаят за турнирите, но за да се класират за там, има няколко условия. За да участв... цялата новина

08:55 ч., 23.05.2012 г.
Общо 11 футболисти на Локомотив Пловдив остават без договор от днес, а ръководството на "черно-белите" още не са стартирали преговори ... цялата новина

15:28 ч., 22.05.2012 г.
Халфът Сержиньо отпадна от групата на Локомотив (Пд) за утрешното гостуване на Литекс. Португалецът се оплаква от разтежение и днес тренираше ед... цялата новина

13:10 ч., 19.05.2012 г.
Съдбата на треньора на Локо (Пд) Емил Велев ще се реши в оставащите два шампионатни двубоя срещу Миньор (Пк) и Литекс. Договорът на Кокала изтич... цялата новина

19:01 ч., 18.05.2012 г.
Треньорът на Локомотив (Пд) Емил Велев определи група от 18 футболисти за утрешния шампионатен двубой срещу Миньор. Мачът започва в 16,30 часа и... цялата новина

13:20 ч., 11.05.2012 г.
Четирима юноши попаднаха в групата на Локомотив (Пд) за гостуването на Ботев (Враца) утре. В разширения състав от 18 футболисти треньорът Емил В... цялата новина

11:05 ч., 11.05.2012 г.
Локомотив Пд е изправен пред опасността да изгуби голяма част от основните си футболисти през лятото. "7 дни спорт" научи, че звездите... цялата новина

08:14 ч., 07.05.2012 г.
Капитанът на Локомотив Пловдив Здравко Лазаров призна след победата над Левски, че отборът е показал, че има голям потенциал и характер. То... цялата новина

09:05 ч., 02.05.2012 г.
Старши-треньорът на Левски Ясен Петров няма да може да разчита на двама от своите чужденци за важното гостуване на Локомотив Пловдив от 27-ия кр... цялата новина

17:22 ч., 28.04.2012 г.
Отборът на Локомотив изнесе много силен мач на стадион "Тича" и победи с 2:1 домакина Черно море в мач от 26-ия кръг на "А" ... цялата новина

13:44 ч., 27.04.2012 г.
Треньорът на Локомотив (Пд) Емил Велев определи група от 19 футболисти за гостуването на Черно море утре.

От списъка отпад... цялата новина

18:52 ч., 23.04.2012 г.
Вдъхновен Локомотив постигна седма победа от десет мача през пролетта, затвърждавайки възхода си, откакто тимът бе поет от наставника Емил Велев... цялата новина

10:23 ч., 23.04.2012 г.
Треньорът на Локомотив (Пд) Емил Велев определи група от 19 футболисти за днешния мач срещу Славия. Няколко часа преди началото на двубоя един о... цялата новина

13:31 ч., 21.04.2012 г.
Локомотив Пд ще предложи нови договори на двама от лидерите на отбора. Става въпрос за капитана Здравко Лазаров и Йордан Тодоров. Контрактите и ... цялата новина

12:43 ч., 18.04.2012 г.
Старши треньорът на Локомотив (Пд) Емил Велев даде почивка на част от основните си футболисти за утрешния шампионатен мач срещу Светкавица. ... цялата новина