име: Серкан Юсеин
спорт: Футбол

Новини свързани с Серкан Юсеин
12:47 ч., 26.07.2017 г.
Отборът на Ботев (Пд) замина за Бургас, където утре приема португалския Маритимо в първи мач от третия кръг на турнира Лига Европа. "Жълто-... цялата новина

20:37 ч., 23.07.2017 г.
Ботев Пловдив победи Славия с 3:2 като гост в мач от втория кръг на шампионата. Двубоят се игра на стадиона в столичния квартал "Овча купел... цялата новина

17:43 ч., 23.07.2017 г.
Полският вратар Даниел Кайзер ше направи официален дебют за Ботев в днешния мач срещу Славия, видя Plovdiv24.bg. Двубоят започва в 18,45 ... цялата новина

10:01 ч., 23.07.2017 г.
Защитникът Йордан Минев получи почивка от треньора на Ботев Николай Киров и ще пропусне днешното гостуване на Славия. Двубоят е от 18,45 часа на... цялата новина

22:18 ч., 20.07.2017 г.
Ботев (Пд) изигра страхотен мач и вече е в третия кръг на Лига Европа! "Канарчетата" разгромиха израелския Бейтар (Йерусалим) с 4:0 в ... цялата новина

08:52 ч., 20.07.2017 г.
"Канари, напред!" - популярният призив на феновете на Ботев Пловдив ще отеква силно на стадион "Лазур" в Бургас днес. От 20:... цялата новина

14:41 ч., 19.07.2017 г.
С група от 19 футболисти замина тимът на Ботев (Пловдив) днес за Бургас, където в четвъртък от 18:30 часа на стадион "Лазур" приема Бе... цялата новина

22:18 ч., 16.07.2017 г.
Ботев (Пд) загуби от Пирин с 0:1 в двубой от първия кръг на новото първенство, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Мачът се игра пред празн... цялата новина

16:12 ч., 13.07.2017 г.
Днес от 21 ч. българско време Ботев се изправя срещу израелския Бейтар Йерусалим във втория квалификационен кръг на Лига Европа. Срещата ще... цялата новина

17:07 ч., 12.07.2017 г.
Отборът на Ботев пристигна в Израел, където в четвъртък вечер ще изиграе първия си двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу Бе... цялата новина

10:01 ч., 12.07.2017 г.
Треньорът на Ботев Николай Киров има две дилеми по стартовия състав за мача с Бейтар в Израел. Едната е продиктувана от контузията на капитана Л... цялата новина

21:47 ч., 06.07.2017 г.
Ботев (Пд) се класира за втория квалификационен кръг на турнира Лига Европа, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Жълто-черните победиха алб... цялата новина

14:41 ч., 05.07.2017 г.
Отборът на Ботев (Пловдив) замина днес за Бургас, където утре ще изиграе мача реванш от Първия кръг на турнира Лига Европа срещу Партизани (Тира... цялата новина

09:04 ч., 03.07.2017 г.
Ботев отстъпи с 0:1 пред Марица в приятелска среща на централния терен на клубната база. Спарингът се игра в 2х35 минути, като Николай Киров зал... цялата новина

19:58 ч., 29.06.2017 г.
Ботев победи албанския Партизани (Тирана) с 3:1 като гост в първи мач от първия предварителен кръг на турнира Лига Европа. Така пловдивчани почт... цялата новина

назад 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 напред

Юноша на Ботев с нов гол за Несебър при трудно гостуване
Бивша звезда на Локо пак хвърли в екстаз китайците
Юношите на Хебър и Локомотив Пловдив си размениха по едно полувреме в Пазарджик
Капитанът на Спартак с хеттрик срещу Марково
Става банално! Томаш за пореден път обясни загуба на своя отбор с липса на класа