име: Виктория Радева
спорт:

Новини свързани с Виктория Радева
10:12 ч., 14.04.2015 г.
Пловдивчанката Виктория Радева /"Спартак" Пд/ завоюва още 2 златни медала на на завършилото Републиканско първенство по ускорен шах и блиц ... цялата новина

15:57 ч., 09.04.2015 г.
Виктория Радева /Спартак Пловдив/ завоюва отново шампионската титла по класически шах в групата до 14 г. с 6,5 т. от 7 възможни на провелото се ... цялата новина

12:44 ч., 09.02.2015 г.
16- годишният Милан Зайч спечели 37-то Открито първенство на България по шахмат, което носи името на пловдивския шахматист Георги Трингов. Турни... цялата новина

15:14 ч., 31.01.2015 г.
Пловдивската надежда Виктория Радева за втора поредна година се класира за финал за жени, след като зае едно от четирите места, даващи квота за ... цялата новина

17:12 ч., 02.12.2014 г.
Днес в СОУ "Никола Вапцаров" се проведе шахматен сеанс между изявената пловдивска шахматистка Виктория Радева и ученици от 5 ти до 12-... цялата новина

13:21 ч., 04.09.2014 г.
Младата пловдивска шахматистка Виктория Радева взе участие в шампионата на Европейския съюз в Маленовице (Чехия). Турнирът се проведе в 9-кръгов... цялата новина

10:00 ч., 08.07.2014 г.
Талантливата шахматистка Виктория Радева записа първа победа на Европейското първенство за жени, което се провежда в "Новотел" П... цялата новина

13:04 ч., 27.06.2014 г.
Пловдивчанката Виктория Радева завоюва нов медал, похвали се бащата на талантливата ученичка от СОУ "Никола Вапцаров", Славей Радев пр... цялата новина

09:31 ч., 03.05.2014 г.
Пловдивчанката Виктория Радева спечели за втора поредна година шахматния турнир "Търновска царица". Състезателката на Спартак (Пд) остана б... цялата новина

11:54 ч., 29.04.2014 г.
Световният шампион по шах Анатолий Карпов ще обучава деца таланти в курорта Албена от 1 май. Това обяви старши мениджър спорт в комплекса Руслан... цялата новина

09:49 ч., 07.04.2014 г.
Държавните индивидуални първенства за момчета и момичета, юноши и девойки до 12, 14, 16 и 18 години по класически шахмат за 2014 година завърших... цялата новина

09:34 ч., 17.02.2014 г.
Известни са финалистите за 78-мото държавно индивидуално първенство по шахмат за мъже и 63-тото държавно индивидуално първенство по шахмат за же... цялата новина

18:24 ч., 19.12.2013 г.
Виктория Радева започна ударно участието си на Световното първенство по шахмат в Ал Аин /ОАЕ/.

Пловдивчанката матира в първи кръг представител... цялата новина

11:19 ч., 10.12.2013 г.
Един от най-големите таланти на родния шах - 12-годишната Виктория Радева ще вземе участие на Световното първенство в Ал Аин /ОАЕ/. Това ще бъде... цялата новина

14:06 ч., 25.11.2013 г.
Един от най-големите таланти на родния шах - 12-годишната Виктория Радева, стана първа при девойките до 20 годишните на шахматния турнир Купа Бъ... цялата новина