отбор: Ботев Пд
виж статистика

Новини свързани с Ернестас Шеткус
08:01 ч., 13.11.2012 г.
Без четиримата си национални състезатели отборът на Ботев Пд започна новата тренировъчна седмица. До четвъртък "жълто-черните" ще се г... цялата новина

16:10 ч., 09.11.2012 г.
Старши-треньорът на Ботев Ферарио Спасов определи групата за домакинския мач с Миньор от 12-ия кръг в първенството на "А" групар инфор... цялата новина

09:12 ч., 06.11.2012 г.
Дните на Ернестас Шеткус в "Ботев" (Пд) са преброени. Вратарят си навлече омразата на феновете на тима, които му гласят линч. "Бу... цялата новина

09:15 ч., 30.10.2012 г.
Треньорът на Ботев Пд Ферарио Спасов ще даде почивка на голяма част от титулярите си днес, за първия мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на... цялата новина

10:19 ч., 26.10.2012 г.
Ботев Пд започна да подготвя нови трансфери за зимната пауза, разкриха близки до клуба. Спортно-техническото ръководство на жълто-черните вече е... цялата новина

08:01 ч., 12.10.2012 г.
Старши треньорът на Ботев Ферарио Спасов няма да разчита на седем от своите футболисти в проверката срещу Чавдар (Етрополе). Контролата ще се иг... цялата новина

08:44 ч., 10.10.2012 г.
В числено намален състав отборът на Ботев Пловдив направи първата си тренировка след победата над Локомотив София. Ферарио Спасов започна седмиц... цялата новина

13:32 ч., 04.10.2012 г.
Трима футболисти на Ботев Пловдив ще се присъединят към националните отбори на своите страни веднага след двубоя срещу Локомотив София. Дежурнит... цялата новина

08:27 ч., 28.09.2012 г.
Старши-треньорът на Ботев Пд Ферарио Спасов не направи промени в разширения състав за предстоящия двубой в Гоце Делчев срещу Пирин. Феро за... цялата новина

10:25 ч., 26.09.2012 г.
Спортно-техническият щаб на Ботев (Пд) възнамерява да даде почивка на национала Ернестас Шеткус за гостуването на Пирин (ГД). Латвийският страж ... цялата новина

09:43 ч., 15.09.2012 г.
Старши-треньорът на Ботев Пд Ферарио Спасов обяви групата за предстоящия мач от петия кръг на "А" група срещу Черно море, след последн... цялата новина

13:10 ч., 12.09.2012 г.
Младежките национали на Ботев Пд Станислав Костов и Петър Атанасов се включиха в тренировките на отбора, съобщава официалният сайт на "жълт... цялата новина

13:19 ч., 05.09.2012 г.
Централният нападател Димитрий Яковлевски ще започне тренировки с отбора на Ботев, съобщава официалният сайт на "канарчетата". 24-годи... цялата новина

19:53 ч., 01.09.2012 г.
Ботев Пд победи Монтана с 3:1 в мач от 4-ия кръг на "А" група. Точни за "канарчетата" бяха Вандер Виейра (34), Иван Цветков ... цялата новина

08:25 ч., 01.09.2012 г.
Старши-треньорът на Ботев Пд Ферарио Спасов обяви групата от 18 футболисти, на които ще разчита за домакинството на Монтана. Единствената промян... цялата новина