19:29 ч., 03.04.2010 г.
Спартак и Миньор (Раднево) сътвориха истинско шоу в днешния предвеликденски следобед.

До 25-та минута гостите водеха вече с 0:2. Още в началот... цялата новина

17:24 ч., 20.03.2010 г.
След като през седмицата удари първия в класирането на Източната "Б" група, днес Спартак спря друг отбор с амбиции за "А" гр... цялата новина

17:25 ч., 06.03.2010 г.
Спартак пропусна да победи Волов в Шумен, при дебюта на Красимир Чомаков. Двата отбора завършиха 0:0, като "гладиаторите" повече могат... цялата новина

10:49 ч., 19.02.2010 г.
Спартак Пловдив разгроми с 5:0 ИТД Гигант (Съединение) в контрола, играна вчера в Голям чардак, съобщиха от клуба. 45 минути с екипа на спартакл... цялата новина

18:04 ч., 03.02.2010 г.
Спартак Пловдив загуби с 0:1 от Левски Карлово в скучен контролен мач, игран на стадиона в село Баня. Теренът бе изключително разкалян и двата т... цялата новина

16:45 ч., 30.01.2010 г.
Спартак Пловдив победи с 1:0 Миньор Раднево в първа контрола, играна в село Царимир. Единственото попадение в двубоя, проведен на изключително т... цялата новина

17:00 ч., 08.11.2009 г.
Спартак Пловдив надигра Свиленград с 3:1 в интересен мач, игран на стадион "Тодор Диев". Двата тима изиграха скучно първо полувреме, з... цялата новина

09:08 ч., 02.10.2009 г.
Нападателят на Спартак (Пд) Георги Стоянов вероятно ще пропусне домакинството на Черноморец (Поморие) от "Б" група. Таранът се оплаква... цялата новина

19:12 ч., 26.09.2009 г.
Спартак постигна трудна, но заслужена победа като гост на Миньор (Раднево). Пловдивските "гладиатори" значително превъзхождаха своите ... цялата новина

09:19 ч., 26.09.2009 г.
Треньорът на Спартак (Пд) Николай Киров-Белия ще решава едва преди мача с Миньор Раднево дали да рискува с щатния голмайстор Георги Стоянов и ха... цялата новина

10:55 ч., 19.09.2009 г.
Нападателят Георги Стоянов и халфът Емил Аргиров няма да играят утре срещу Добруджа. Това се разбра след ввчерашната тренировка на тима, когато ... цялата новина

20:01 ч., 16.08.2009 г.
Спартак (Пловдив) стартира неуспешно участието си в "Източната" Б група. Възпитаниците на Николай Киров стигнаха само до 1:1 срещу неп... цялата новина

13:22 ч., 08.08.2009 г.
Отборът на Спартак завърши 1:1 в контрола, играна днес преди обяд на стадион "Тодор Диев". Проверката бе организирана по спешност, сле... цялата новина

20:11 ч., 29.07.2009 г.
Спартак (Пловдив) победи с 2:0 Миньор Раднево в контрола, завършила преди няколко минути на стадион "Тодор Диев". Над всички за "... цялата новина

13:32 ч., 18.07.2009 г.
Спартак победи с 1:0 новия член на "А" група Берое, в предсезонна контрола. Единственото попадение отбеляза таранът Георги Стоянов пре... цялата новина