дата на раждане: 05.04.1984 г.

още снимки на Диана Малинова

Новини свързани с Диана Малинова
10:03 ч., 17.03.2011 г.
Непросредствено след класирането на волейболния отбор на Марица за финалната серия в женското първенство на България, капитанката на отбора Диан... цялата новина

17:57 ч., 08.03.2011 г.
Избраната за най-красива волейболистка, капитанката на Марица Диана Малинова, гостува в предаването на Plovdiv24.bg VIPsport.

В студиот... цялата новина

21:49 ч., 07.03.2011 г.
Само за 55 минути игра волейболистките на Марица отнесоха с 3:0 гостуващия им на "Лаута" тим на Спартак`96 (Плевен) в първия четвъртфи... цялата новина

13:23 ч., 21.02.2011 г.
Захванах се с плажния волейбол, защото обожавам пясъка и морето, споделя красивата капитанка на жълто-сините.

Звездата на волейболната ... цялата новина

12:26 ч., 16.02.2011 г.
Старши треньора на волейболният тим на Марица Иван Петков сподели пред репортер на Plovdiv24.bg, че излизат за победа срещу първенеца ЦСК... цялата новина

16:03 ч., 01.02.2011 г.
Престижна индивидуална награда отнесе титулярната волейболистка на "Марица" Диана Малинова от приключилия миналия ден финален турнир за нац... цялата новина

10:11 ч., 05.11.2010 г.
Победа над бронзовите медалистки от миналия сезон - "Левски Волей", гонят волейболистките на "Марица" на старта на волейболното първен... цялата новина

11:26 ч., 14.07.2010 г.
Волейболната звезда на "Марица" Диана Малинова се пуска в най-силния турнир от европейската верига турнири по плажен волейбол "Ча... цялата новина

10:40 ч., 10.05.2010 г.
Волейболистката на „Марица" - Диана Малинова се готви усилено за началото на сезона по плажен волейбол. 25-годишната посрещачка, която е ба... цялата новина

20:07 ч., 16.03.2010 г.
Женският волейболен тим на Марица Пловдив спечели сребърните медали в националното първенство. Маричанки загубиха с 0:3 финалната серия с ЦСКА, ... цялата новина

21:12 ч., 13.03.2010 г.
Марица записа злощастна загуба с 0:3 от ЦСКА в първия двубой между двата тима, игран в софийската зала Васил Симов в комплекса Червено Знаме. Ма... цялата новина

14:59 ч., 12.03.2010 г.
Волейболистките на Марица са оптимисти за финалната серия срещу ЦСКА и са готови да изненадат съперника си. "Като цяло отборът е много щаст... цялата новина

14:58 ч., 12.03.2010 г.
За пръв път в историята на ВК "Марица" тимът ще играе за титлата в българското първенство. Пловдивчанки се изправят в серия до 3 побед... цялата новина

19:51 ч., 05.03.2010 г.
Женският волейболен тим на Марица продължава да мачка съперниците си по пътя към финала на първенството. В полуфинален двубой жертва на момичета... цялата новина

19:15 ч., 26.02.2010 г.
Волейболистките на Марица направиха първа крачка към полуфиналите, след като днес отнесоха с 3:0 плевенския Спартак в първия четвъртфинален плей... цялата новина