виж статистика

още снимки на Димитър Витанов

Новини свързани с Димитър Витанов
17:09 ч., 16.10.2009 г.
Трима футболисти може да запишат дебют за Ботев в двубоя с ЦСКА утре. За първи път от началото на сезона в групата попаднаха вратарят Лука Бринь... цялата новина

18:56 ч., 09.10.2009 г.
През първото полувреме футболистите на Ботев бяха видимо по-добрия отбор, въпреки че не се напрягаха особено. "Канарчетата" създадоха ... цялата новина

19:27 ч., 30.08.2009 г.
Ботев Пловдив записа поредната си загуба с 0:3 от Черно Море при дебюта на анонимния италиански специалист Енрико Пичионе. Селекцията на Христол... цялата новина

19:56 ч., 08.08.2009 г.
Ботев загуби очаквано с 5:0 от Левски при гостуването си на „Герена". „Канарчетата" излязоха с изключително млад състав и футболисти, ... цялата новина

17:19 ч., 15.06.2009 г.
Селекцията на Спартак е във ваканция от днес. Треньорът Николай Киров - Белия даде почивка на тима. Краткият отдих на "синьо-белите" щ... цялата новина

17:34 ч., 21.03.2009 г.
Спартак и Миньор направиха 0:0 в мач от 18-я кръг на Източната „Б" група. В края на срещата гостите заиграха с 10 човека, защото реферът из... цялата новина

14:00 ч., 04.03.2009 г.
Полицейски служители от Пловдив може да ескортират феновете на Ботев Пловдив до Бургас за гостуването на тима на Черноморец. Очаква се за морски... цялата новина

16:44 ч., 01.12.2008 г.
Локомотив победи с 3:1 Ботев в Дербито на дублиращите в мач, игран пред няколкостотин зрители на стадиона в парк Лаута. Двата отбора не губиха в... цялата новина

17:31 ч., 28.11.2008 г.
Юношата на Ботев Васил Кочев отново попадна в групата на Ботев Пловдив за срещата с Локомотив утре. Извън групата обаче остана аржентинският хал... цялата новина

17:31 ч., 07.11.2008 г.
Трима юноши на Ботев Пловдив може да запишат първите си минути с клуба, след като старши-треньорът Костадин Ангелов ги взе в групата за мача с М... цялата новина

13:49 ч., 06.11.2008 г.
"Имаме доста кадрови проблеми, но както казах и миналия път, незаменими футболисти няма. Йордан Минев е наказан, за съжаление другият ни де... цялата новина

17:26 ч., 05.11.2008 г.
С голове в последните 15-ина минути Ботев Пловдив загуби с 0:4 от Славия в дублиращото първенство. Хеттрик за софиянци отбеляза Зоран Златковски... цялата новина

17:28 ч., 27.10.2008 г.
Ботев Пловдив победи категорично с 3:1 Спартак Варна в дублиращата група. "Канарчетата" надиграха съперника, като още през първата час... цялата новина

10:37 ч., 23.10.2008 г.
Куп кадрови проблеми ще затруднят Ботев Пловдив в целта им да спечелят утрешният важен мач със Спартак Варна. Капитанът на тима Илиян Гаров е с ... цялата новина

13:13 ч., 19.09.2008 г.
"Проблеми с контузени няма, всички са здрави. Притесняваше ме единствено състоянието на Илиян Гаров, но днес той тренира, така че ще се пол... цялата новина