Спортните новини: Днес (26) | Вчера (28)

Новини свързани с Петър Денчев
11:27 ч., 20.05.2008 г.
Половин дузина юноши на Спартак имат шанс да се обзаведат с професионални договори с клуба, съобщиха от клуба. Управата на „синьо-белите" с... цялата новина

20:02 ч., 17.05.2008 г.
Спартак Пловдив завърши 0:0 с Калиакра в Каварна, като по този начин гостите се класираха само с една точка за баража за влизане в "А"... цялата новина

17:25 ч., 16.05.2008 г.
Крилото Ивайло Димитров - Шведа не тръгна днес с отбора на Спартак за мача с Калиакра, съобщават от пресслужбата на "гладиаторите". Бъ... цялата новина

20:04 ч., 11.05.2008 г.
Спартак Пловдив взе лесна победа с 3:1 над Дунав Русе, след като поведе с 3:0 до 60-ата минута и намали оборотите до края на мача. Старши-треньо... цялата новина

14:12 ч., 07.05.2008 г.
Вратарят Петър Денчев е част от националния тим на България, който се класира за ЕП в Чехия. Дългучът с прозвището Шмайхела бе на евроквалификац... цялата новина

17:23 ч., 11.04.2008 г.
Вратарят на Спартак Петър Денчев - Шмайхела заминава за Германия утре, съобщиха от пресслужбата на "гладиаторите". Тийнейджърът ще се ... цялата новина

16:40 ч., 28.03.2008 г.
Вратарят Петър Денчев - Шмайхела е на път да пропусне неделното домакинство срещу Нафтекс, съобщиха от пресслужбата на "синьо-белите".... цялата новина

10:11 ч., 25.03.2008 г.
Спартак няма да играе контрола в сряда, каквато практика бе наложил старши треньорът Николай Киров през изминалите 3 седмици, съобщиха от прессл... цялата новина

11:00 ч., 22.03.2008 г.
Младокът Димитър Димитров - Малкия Херо отпадна от групата на Спартак Пд за домакинството срещу Светкавица днес, съобщиха от пресслужбата на клу... цялата новина

17:18 ч., 10.11.2007 г.

Спартак Пловдив победи Миньор Раднево с 3:2 на наводнения стадион "Тодор Диев". През по-голямата част от мача "гладиаторите&qu... цялата новина