2002- Ботев

още снимки на Даниел Божков

Новини свързани с Даниел Божков
21:01 ч., 04.04.2009 г.
Ботев инкасира поредната си загуба в пролетния дял от първенството на "А" група. "Канарчетата" отстъпиха с 1:5 гостуването с... цялата новина

10:40 ч., 04.04.2009 г.
Футболистите на Ботев останаха без пари преди гостуването срещу Литекс в Ловеч. И вчера те не получиха заплатите си за февруари, а скоро идва па... цялата новина

17:21 ч., 23.03.2009 г.
Четвърта поредна загуба записа Ботев Пловдив в шампионата на "А" група. "Канарчетата" загубиха тежко с 0:4 в "домакинст... цялата новина

09:27 ч., 20.03.2009 г.
Убийствени проблеми със състава си има да решава треньорът на Ботев Костадин Ангелов преди мача срещу Локомотив в понеделник. Поради наказания о... цялата новина

13:41 ч., 06.03.2009 г.
Седем нови футболиста попаднаха в групата на Ботев Пловдив за гостуването на тима на Черноморец в Бургас. Това са привлечените през зимния транс... цялата новина

17:00 ч., 25.02.2009 г.
Ботев Пловдив победи с минималното 1:0 Марица в контролна среща, играна днес в село Боянци край Асеновград. Въпреки лошите условия, които предос... цялата новина

16:37 ч., 13.02.2009 г.
Ботев Пловдив се връща от подготвителния лагер в Анталия днес. "Канарчетата" изиграха шест контроли за двете седмици престой в турския... цялата новина

17:02 ч., 11.02.2009 г.
Ботев Пловдив загуби контролната си среща днес срещу румънския Униера Алба. "Канарчетата" имаха малко възможности да отбележат, като и... цялата новина

18:42 ч., 08.02.2009 г.
Ботев завърши 1:1 с румънския Университатя (Крайова). Приятелският двубой се игра в Турция и е част от последната фаза от предсезонната подготов... цялата новина

09:40 ч., 06.02.2009 г.
Левият бек на Ботев Пловдив Николай Харизанов получи тежка контузия на вчерашната тренировка на тима. След сблъсък със съотборник, пазарджиклият... цялата новина

10:19 ч., 21.01.2009 г.
Норвежки клуб проявява интерес към универсалния футболист на Ботев Даниел Божков. От първодивизионния Хаугесунт вече са започнали да сондират въ... цялата новина

17:30 ч., 06.01.2009 г.
На Йордановден станаха ясни резултатите от анкетата на сайта Plovdiv24.bg за "Футболист на Пловдив 2008". Дванадесет футболисти... цялата новина

14:53 ч., 06.01.2009 г.
Йордан Минев подписа официално с ЦСКА преди минути, заяви самият футболист специално за Plovdiv24.bg. По този начин окончателно пропадна ... цялата новина

11:50 ч., 29.12.2008 г.
За четвърта поредна година читателите на Plovdiv24.bg избират "Футболист на Пловдив". Анкетата тази година започна изключително... цялата новина

16:32 ч., 28.12.2008 г.
Дормушали Саидходжа и Николай Манчев са играли във всичките 16 мача на Ботев Пловдив през есента. Дългокосият полузащитник обаче е бил сменян до... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Душан Керкез: Нямаше как да използваме всички играчи, искаме да се борим на два фронта
Ощетиха ли съдиите Ботев в мача с ЦСКА 1948?
Ботев пак не успя да бие ЦСКА 1948, отмениха късен гол на "канарчетата"
Без капка риск: Ботев без Попето и Конте срещу ЦСКА 1948