Новини свързани с Людмил Николов
10:17 ч., 03.06.2008 г.
Юношата на Марица и настоящ футболист на Локомотив Пловдив Теодор Банев е пред трансфер в другия втородинизионен пловдивски клуб Спартак. 20-год... цялата новина

11:58 ч., 26.05.2008 г.
Ръководството на Локомотив (Пд) е напът да нанесе сериозен удар по градския си съперник Ботев, като отмъкне едно от новите му сигурни попълнения... цялата новина

11:27 ч., 20.05.2008 г.
Половин дузина юноши на Спартак имат шанс да се обзаведат с професионални договори с клуба, съобщиха от клуба. Управата на „синьо-белите" с... цялата новина

15:41 ч., 13.05.2008 г.
Ботев е на път да привлече двама футболисти на Спартак (Пловдив), съобщиха от спортно-техническото ръководство на "жълто-черния" клуб.... цялата новина

20:04 ч., 11.05.2008 г.
Спартак Пловдив взе лесна победа с 3:1 над Дунав Русе, след като поведе с 3:0 до 60-ата минута и намали оборотите до края на мача. Старши-треньо... цялата новина

12:15 ч., 30.04.2008 г.
В Спартак не са притеснени, че от Ботев проявяват интерес към защитниците Емил Аргиров и Людмил Николов, съобщиха от пресцентъра на пловдивския ... цялата новина

09:06 ч., 29.04.2008 г.
Ботев е напът да привлече десния бек на Спартак (Пд) Емил Аргиров. Договорът на 21-годишния футболист с родния му клуб изтича през лятото на 201... цялата новина

19:05 ч., 18.04.2008 г.
Футболистите на Сливен разбиха Спартак с 3:0 и направиха решителна стъпка към "А" група. За разлика от конкуренцията си, подопечените ... цялата новина

12:12 ч., 09.04.2008 г.
Стоян Здравков - Бащата замени Петър Денчев - Шмайхела в групата на Спартак за днешния мач срещу Свиленград, съобщиха от пресслужбата на "с... цялата новина

18:21 ч., 30.03.2008 г.
Спартак Пловдив изпусна да победи Нафтекс у дома и сведе до минимум шансовете си за промоция в "А" група. През първото полувреме играт... цялата новина

17:22 ч., 22.03.2008 г.
Тимът на Спартак Пловдив победи днес Светкавица (Търговище) с 1:0 в мач, игран на стадион "Тодор Диев". Единственият гол в мача бе дел... цялата новина

11:00 ч., 22.03.2008 г.
Младокът Димитър Димитров - Малкия Херо отпадна от групата на Спартак Пд за домакинството срещу Светкавица днес, съобщиха от пресслужбата на клу... цялата новина

17:18 ч., 10.11.2007 г.

Спартак Пловдив победи Миньор Раднево с 3:2 на наводнения стадион "Тодор Диев". През по-голямата част от мача "гладиаторите&qu... цялата новина

09:29 ч., 30.10.2007 г.
Треньорът на "Ботев" (Пд) Тенчо Тенев вече обяви първите имена на искани от него футболисти, които да заздравят отбора. Приоритет му е... цялата новина

14:58 ч., 18.10.2007 г.
Сериозни проблеми със състава има старши треньорът на Спартак Пд Николай Киров преди изключително важното гостуване на Сливен в събота. Пловдивч... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Става банално! Томаш за пореден път обясни загуба на своя отбор с липса на класа