виж статистика

още снимки на Стайко Стойчев

Новини свързани с Стайко Стойчев
19:43 ч., 02.09.2008 г.
Дублиращият отбор на Локомотив загуби с 4:2 гостуването си на Левски в мач от четвъртия кръг на първенството. Така "черно-белите" оста... цялата новина

20:22 ч., 26.08.2008 г.
Дублиращият отбор на Локомотив записа втора поредна загуба в първенството, след като отстъпи с 2:3 на ЦСКА пред около 600 зрители на "Лаута... цялата новина

20:57 ч., 18.08.2008 г.
Дубълът на Локомотив катастрофира тежко, губейки в Бургас с 10:1 от дубъла на Черноморец. В игра за Локо се пуснаха предимно юноши, родени през ... цялата новина

21:14 ч., 17.08.2008 г.
Йордан Милиев и Явор Въндев пропуснаха днешната възстановителна тренировка заради леко неразположение. Милиев имаше проблеми още преди двубоя с ... цялата новина

12:43 ч., 27.07.2008 г.
Драган Канатларовски проведе вчера двустранна игра на помощния терен "Пири", след като раздели възпитаниците си на титулари и резерви.... цялата новина

08:05 ч., 20.07.2008 г.
Група от 24 футболисти отпътува днес сутринта за Банско, където до 30 юли ще продължи вторият подготвителен лагер на отбора. Възпитаниците на тр... цялата новина

10:10 ч., 19.07.2008 г.
Вратарят на частен клуб "Векта" и юношески национал Стефано Кунчев (на снимката) е единственото ново име в списъка от футболисти на Др... цялата новина

12:51 ч., 02.05.2008 г.
"Срещу Беласица изиграхме един изключително труден психологически мач. Причината не беше в нас, а в слуховете които се носеха преди срещата... цялата новина

20:33 ч., 25.04.2008 г.
На градския стадион в Ловеч "смърфовете" загубиха визитата си с 3:1. През първите 10 минути на няколко пъти Ставрев спаси удари на Ген... цялата новина

19:53 ч., 19.04.2008 г.
"Хубав мач се получи, имаше напрежение до последната минута. Мисля, че нашият отбор спечели заслужено. Това може би бяха най-малкото голове... цялата новина

09:53 ч., 19.04.2008 г.
Дани Кики е напълно готов за днешния двубой с Вихрен. Халфът се включи пълноценно във вчерашната последна тренировка и логично попадна в групата... цялата новина

18:48 ч., 04.04.2008 г.
Около 40-ина привърженици изгледаха днешната последна тренировка и след нейния край надъхаха отбора за утрешното градско дерби с Ботев. "Г... цялата новина

09:26 ч., 29.03.2008 г.
Днес привържениците на Локомотив за първи път от 125 дни насам ще могат да наблюдават своите любимци на стадион "Локомотив". Поредицат... цялата новина

17:52 ч., 28.03.2008 г.
Бразилецът Евертон Джилио - Том попадна в групата на Локомотив (Пловдив) за утрешния домакински мач с Марек за първенство на "А" група... цялата новина

12:35 ч., 10.03.2008 г.
Футболистите на Локомотив потеглиха на лагер, преди двубоят от турнира за Купата на България срещу Калиакра, който ще се играе в Каварна. Новите... цялата новина