спорт: Футбол

още снимки на Омониго Темиле

Новини свързани с Омониго Темиле
09:40 ч., 07.03.2009 г.
Скандал се разрази в Ботев преди днешния мач с Черноморец в Бургас. От тима беше изваден халфът Георги Аврамов, който отказва да поднови изтичащ... цялата новина

13:41 ч., 06.03.2009 г.
Седем нови футболиста попаднаха в групата на Ботев Пловдив за гостуването на тима на Черноморец в Бургас. Това са привлечените през зимния транс... цялата новина

17:00 ч., 25.02.2009 г.
Ботев Пловдив победи с минималното 1:0 Марица в контролна среща, играна днес в село Боянци край Асеновград. Въпреки лошите условия, които предос... цялата новина

18:24 ч., 12.02.2009 г.
Ботев Пловдив победи с 2:1 Отопени в поредната си контролна среща, играна на лагера в Анталия. Румънския тим е предпоследен във висшата румънска... цялата новина

21:39 ч., 10.02.2009 г.
Старши треньорът на Ботев Костадин Ангелов заяви, че е оптимист за бъдещето на отбора през пролетния полусезон. „Ако не бях оптимист аз нямаше д... цялата новина

18:42 ч., 08.02.2009 г.
Ботев завърши 1:1 с румънския Университатя (Крайова). Приятелският двубой се игра в Турция и е част от последната фаза от предсезонната подготов... цялата новина

12:51 ч., 08.02.2009 г.
Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Костадин Ангелов е въвел изключителни мерки относно дисциплината на играчите си. За целия престой на турска ... цялата новина

17:04 ч., 06.02.2009 г.
Ботев Пловдив победи с 4:2 турският тим Тюрклерспор в контролна среща, играна днес на лагера на "канарчетата" в Анталия. Два от голове... цялата новина

16:31 ч., 12.01.2009 г.
Защитник на втородивизионния Родопа Смолян ще пристигне на проби в Ботев Пловдив, съобщиха от пресслужбата на "канарчетата". Става дум... цялата новина

16:51 ч., 05.01.2009 г.
Калоян Караджинов, Омониго Темиле и Алфредо Мапока ще се включат в заниманията на Ботев Пловдив в следващите няколко дни. Тримата пропуснаха дне... цялата новина

18:07 ч., 24.11.2008 г.
Ботев Пловдив загуби с минималното 0:1 от Вихрен в мач от дублиращото първенство на "А" група. "Канарчетата" имаха куп възмо... цялата новина

16:38 ч., 10.11.2008 г.
Дублиращият тим на Ботев разгроми Миньор Перник със 7:0(4:0 през първото полувреме) в мач игран днес на стадиона в Калояново. "Канарчетата&... цялата новина

17:28 ч., 27.10.2008 г.
Ботев Пловдив победи категорично с 3:1 Спартак Варна в дублиращата група. "Канарчетата" надиграха съперника, като още през първата час... цялата новина

19:04 ч., 22.09.2008 г.
Дублиращият отбор на Ботев загуби с 0:2, като домакин от Локо (Мездра). И двете попадения за гостите паднаха след почивката. На вратата на "... цялата новина

16:50 ч., 15.09.2008 г.
Омониго Темиле ще получи картотека за дублиращият отбор на Ботев и ще може да бъде включен в състава на тима за срещата с Локомотив Мездра в Пло... цялата новина