дата на раждане: 27.07.1980 г.

още снимки на Славчо Тошев

Новини свързани с Славчо Тошев
11:18 ч., 21.02.2008 г.
Вратарят на Ботев Славчо Тошев се появи на днешната тренировка с нова кола - спортен модел на Алфа Ромео. Стражът на "канарчетата" е и... цялата новина

19:45 ч., 16.02.2008 г.
Ботев Пловдив загуби играната днес контрола с Хайдук Сплит с 0:1. Единственото попадение падна през първата част, автор на което бе Габрич от до... цялата новина

18:29 ч., 09.02.2008 г.
Ботев загуби първата си контрола от подготвителния лагер в Хърватска. "Канарчетата" паднаха с минималното 0:1 от Вардар (Скопие). Един... цялата новина

06:35 ч., 07.02.2008 г.
Ботев изиграха общо седем контроли през зимната си подготовка до момента, като шест от тях спечелиха без особени проблеми. Това определено вдига... цялата новина

15:50 ч., 04.02.2008 г.
Старши-треньорът на Ботев Тенчо Тенев заяви, че най-вероятно Мохамед Исмаил ще подпише договор с "канарчетата". Юношата на Ювентус изк... цялата новина

16:59 ч., 01.02.2008 г.
Ботев записа четвърти успех в пет контролни срещи от зимната си подготовка. Този път "канарчетата" победиха Родопа с 3:0. Резултатът д... цялата новина

15:24 ч., 18.01.2008 г.
Старши треньорът на Ботев Тенчо Тенев е одобрил тримата футболисти от Берое, които изкараха проби при "канарчетата" тази седмица. Иво ... цялата новина

09:54 ч., 29.09.2007 г.
По-голямата част от футболистите на Ботев залагат на немските леки автомобили. Има няколко играчи, които притежават и италиански коли. Десният б... цялата новина

14:40 ч., 22.09.2007 г.

Най-вероятно за днешния двубой срещу Берое старши-треньорът на Ботев Светослав Гърков ще заложи на младия вратар Павел Станев, който е едва 2... цялата новина

19:00 ч., 16.09.2007 г.
Ботев отстъпи на Славия с 4:2, в среща играна на стадион „Славия" в столицата. „Канарчетата" изиграха много добро първо полувреме през... цялата новина