По сезиране от Комисия "Етика и феърплей", на основание чл.4, във връзка с чл.5, ал.1 и чл.6, ал.8 от ДП /2017/2018/, за нецензурни и вулгарни скандирания - Дисциплинарната комисия към БФС наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

Новини по темата Общо новини по темата: 13
08:49 ч., 07.11.2017 г.
Отборът на Ботев поднови тренировки след двудневна пауза. Жълто-черните започнаха седмицата със занимание, от което отсъстваха няколко футболист... цялата новина

11:34 ч., 05.11.2017 г.
Защитникът на Ботев (Пд) Пламен Димов коментира представянето си в тима, като до този момент има най-много игрови минути. Централният бранител с... цялата новина

11:30 ч., 04.11.2017 г.
Златната резерва на Ботев (Пловдив) Стивън Петков направи интересно изказване след равенството срещу Славия 1:1.

19:52 ч., 03.11.2017 г.
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров - Белия обяви, че футболистите му са проспали първото полувреме на мача със Славия, завършил 1:1. Според с... цялата новина

19:41 ч., 03.11.2017 г.
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров потвърди, че ще остане на работа в клуба и ще подпише нов договор.

Plovdiv24.bg припомня, че сега... цялата новина

19:22 ч., 03.11.2017 г.
Ботев (Пд) и Славия завършиха 1:1 в мач от 15-ия кръг на Първа лига, който се игра на базата в Коматево, предаде репортер на Plovdiv24.bg... цялата новина

19:08 ч., 02.11.2017 г.
Отборът на Ботев влезе в лагерен режим преди двубоя със Славия от 15-ия кръг на Първа лига. Жълто-черните приемат своя противник в петък от 17:3... цялата новина

12:07 ч., 02.11.2017 г.
БФС обяви днес съдийските назначения за всички мачове от 15-ия кръг Първа лига:

3 Ное 2017 г. Петък 17:30 ч.
ПФК Ботев А... цялата новина

15:13 ч., 31.10.2017 г.
Клуб на привържениците на Ботев Пловдив излезе с призив към "жълто-черните" фенове преди домакинския мач срещу Славия в петък.... цялата новина

08:53 ч., 31.10.2017 г.
Билетите за домакинския мач "Ботев" срещу "Славия" ще бъдат пуснати в предварителна продажба. Двубоят е първи от програмата ... цялата новина

20:13 ч., 30.10.2017 г.
След два дни пълна почивка футболистите на Ботев (Пд) подновиха тренировки, стартирайки подготовката си за предстоящия мач срещу Славия.

10:41 ч., 29.10.2017 г.
Ботев (Пд) остана без своя капитан и лидер Лъчезар Балтанов за предстоящото домакинство на Славия. Двубоят срещу белите е на 3 ноември (петък) о... цялата новина

Треньорът на Марица: Готови сме за плейофи през два-три дни