Спортните новини: Днес (19) | Вчера (18)
ТЕМА: Ботев - Верея 14/04/17

Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров призна, че отборът му е проспал първото полувреме срещу Верея и това е една от причините за загубата с 0:1.

Ето какво каза специалистът веднага след края на двубоя в Коматево:

"Пропуснахме изцяло първото полувреме. Влязохме много лошо в двубоя. Подадохме се на е...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 8
17:23 ч., 14.04.2017 г.
Ботев загуби от Верея с 0:1 в двубой от 28-ия кръг на Първа лига (втора осмица), който се игра на базата в Коматево, предаде репортер на Plov... цялата новина

16:39 ч., 14.04.2017 г.
Сериозен проблем се струпва пред треньора на Ботев (Пд) Николай Киров преди полуфинала за Купата на България срещу Верея, предаде репортер на ... цялата новина

11:47 ч., 14.04.2017 г.
Ботев (Пд) е много близо по участие в полуфиналните плейофи от втората осмица в първенството. Те на 99 процента ще бъдат достигнати още днес, ак... цялата новина

11:37 ч., 14.04.2017 г.
Мачът с Верея днес може да се окаже исторически за Ботев (Пд). Само един гол в него е необходим, за да може "канарчетата" да закръглят попа... цялата новина

17:18 ч., 13.04.2017 г.
Билетите за домакинския мач на Ботев срещу Верея ще бъдат пуснати в продажба в деня на двубоя. Жълто-черните приемат старозагорци в среща от 28-... цялата новина

11:49 ч., 13.04.2017 г.
Заслужена почивка ще получат част от титулярите на Ботев (Пд) в утрешното домакинство на Верея.

Треньорът на "канарчет... цялата новина

09:01 ч., 11.04.2017 г.
Вратарят на Ботев (Пд) Иван Чворович се оплаква от контузия, която му попречи да тренира на пълни обороти вчера. Сърбинът се готвеше на облекчен... цялата новина