Спортните новини: Днес (12) | Вчера (19)
ТЕМА: Локо - Верея 16/09/16

Вратарят на Локомотив Илко Пиргов призна, че в отбора е имало напрежение след злощастната загуба срещу Славия в предишния кръг.

Ето какво каза Пиргов на излизане от съблекалнята след успеха с 3:1 над верея:

"Може би имаше малко повече напрежение при нас след загубата...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 14
09:18 ч., 17.09.2016 г.
Капитанът на Локо (Пд) Мартин Камбуров обяви след снощния мач с Верея, че се опитва във всяка една минута да се забавлява от футбола, предаде ре... цялата новина

23:39 ч., 16.09.2016 г.
Треньорът на Локомотив Илиан Илиев призна, че почти всички негови футболисти са допускали грешки по време на двубоя с Верея, предаде репортер на... цялата новина

23:08 ч., 16.09.2016 г.
Локомотив победи Верея с 3:1 в мач от 7-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в Лаута, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Капит... цялата новина

20:19 ч., 15.09.2016 г.
Треньорът на Локомотив Пловдив Илиан Илиев направи само една промяна в разширения си състав за утрешния мач срещу Верея, научи Plovdiv24.bg... цялата новина

14:47 ч., 15.09.2016 г.
Най-стабилният защитник на Локо (Пд) Кирил Котев е напълно възстановен от травмата в адукторите, която му попречи да доиграе злощастния мач със ... цялата новина

12:36 ч., 15.09.2016 г.
Старият познайник на феновете на Локо (Пд) Антон Генов идва на Лаута като служебно лице за утрешния мач срещу Верея. Този път бившият рефер няма... цялата новина

16:19 ч., 14.09.2016 г.
Треньорът на Верея Александър Томаш засипа с комплименти отбора на Локомотив Пд, коментирайки предстоящото гостуване на неговия тим на Лаута.... цялата новина

13:43 ч., 14.09.2016 г.
Десният защитник на Локомотив Пловдив Пламен Крумов има семейни проблеми с приятелката си, научи Plovdiv24.bg. Това е било причината той ... цялата новина

13:11 ч., 14.09.2016 г.
Треньорът на Локомотив Пловдив Илиан Илиев заяви на днешната пресконференция преди домакинството с Верея, че е крайно време черно-белите да изля... цялата новина

09:49 ч., 14.09.2016 г.
Собственикът на Локомо­тив Пловдив Христо Крушарски е бил бесен след обрата срещу Славия за 2:5.

В разговор със спортния ди... цялата новина

17:50 ч., 13.09.2016 г.
Треньорът на Локомотив (Пловдив) Илиан Илиев ще даде утре (14.09) пресконференция за представителите на медиите. Брифингът е с начален час 12:00... цялата новина

17:39 ч., 13.09.2016 г.