Националният отбор на България по колоездене провежда в Пловдив подготвителен лагер. Нашите са с разширения си състав и обсъждат бъдещите планове и цели за 2021 година.

В тренировките на националите участват и четирима пловдивчани - Николай Генов, Дениз Рюстемов, Дамян Иванов и Константин Маринков. Пред отбо...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 42
10:17 ч., 24.03.2021 г.
Националният отбор по колоездене започна подготовка в зала "Колодрума" в Пловдив за голямо международно състезание Grand Prix Adria Mobil class ... цялата новина

14:38 ч., 01.02.2021 г.
Двайсетина колоездачи изненадаха днес пловдивчани, преминавайки групово по най-оживения булевард в града - "Цар Борис III Обединител", видя репо... цялата новина

15:46 ч., 28.01.2021 г.
Община Пловдив ще осигури техника, която да се използва от колоездачите по време на тренировки в зала "Колодрума“. За това се договориха кметът ... цялата новина

17:23 ч., 18.11.2020 г.
Многофункционалната спортна зала "Колодрума“ е на път да стане предпочитана зала за подготовка на много национални отбори по колоездене на писта... цялата новина

11:02 ч., 12.11.2020 г.
Министърът на младежта и спорта Красен Кралев откри Европейското първенство по колоездене на писта. Шампионатът се провежда от 11 до 15 ноември ... цялата новина

16:20 ч., 10.11.2020 г.
Европейското първенство по колоездене на писта, категория "елит", стартира от утре в Пловдив. Страната ни за първи път е домакин на състезание о... цялата новина

19:12 ч., 29.07.2020 г.
Със скандал и наказание приключи в Пловдив вторият етап от колоездачната обиколка на България, предаде репортер на Plovdiv24.bg... цялата новина

12:24 ч., 29.07.2020 г.
Пловдив ще бъде домакин на Европейското първенство по колоездене на писта тази година, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Новина... цялата новина

12:07 ч., 17.06.2020 г.
Пловдив трябва да стане домакин на отложеното европейско първенство по колоездене на писта през 2020 година. Това съобщи вицепрезидентът на Евро... цялата новина

17:30 ч., 09.10.2019 г.
Румънската федерация по колоездене отново избра пловдивската зала "Колодрума“ за домакин при провеждане на Румънския национален шампионат по кол... цялата новина

12:09 ч., 15.04.2019 г.
На 21 април (неделя) Българската асоциация по хемофилия за 4-та поредна година кани всички да се включат във Велопоход "Заедно" в подкрепа на хо... цялата новина

11:36 ч., 08.03.2019 г.
Единственият параолимпийски шампион в историята на Румъния - Едуард Новак, избра спортна зала "Колодрума“ в Пловдив за своята финална подготовка... цялата новина

17:03 ч., 27.02.2019 г.
След множество оспорвани волейболни и баскетболни двубои от началото на  2019 година, зала "Колодрума" в Пловдив отново отваря врати за колоезде... цялата новина

13:09 ч., 18.01.2019 г.
Николай Генов бе избран единодушно за най-добър колоездач на изминалата 2018 година на пловдивския колоездачен клуб "Цар Симеон 1898". 20-годишн... цялата новина

09:07 ч., 24.10.2018 г.
Колоездачът Норберт Забо от SC “Intersport" постави нов за зала "Колодрума" в Пловдив рекорд на 1000 метра - 1:04:13 мин. Това стана по време на... цялата новина

12:02 ч., 23.10.2018 г.
На 20 и 21 октомври зала "Колодрума" в Пловдив имаше честта да бъде домакин на държавния шампионат по колоездене на Румъния. Редовно състезатели... цялата новина

16:58 ч., 19.10.2018 г.
Националът на КК "Цар Симеон 1898"  Николай Генов спечели престижното националното колоездачно състезание "Купа ДЗИ вело – 2018“ и отнесе заслуж... цялата новина

13:00 ч., 16.10.2018 г.
Поредно признание за функционалността и условията в многофункционалната зала "Колодрума" дойде този път от Румъния. За първи път пловдивското съ... цялата новина

17:05 ч., 08.10.2018 г.
Вело предизвикателството - да изминем заедно дистанцията от Земята до Луната, завладя Пловдив на 6 октомври. Километрите, изминати от всеки учас... цялата новина

13:55 ч., 08.10.2018 г.
Националът на пловдивския клуб “Цар Симеон 1898“ Николай Генов спечели втора поредна победа на националното колоездачно състезание в Пловдив за ... цялата новина

17:16 ч., 05.10.2018 г.
Вело предизвикателството – да изминем заедно дистанцията от Земята до Луната, завладява Пловдив на 6 октомври. Професионалисти и любители се кач... цялата новина

16:01 ч., 01.10.2018 г.
С 3 приза, от които подиуми за второ и трето място в крайното класиране, се завърнаха колоездачите на "Цар Симеон 1898“ (Пловдив) от силния межд... цялата новина

13:38 ч., 01.10.2018 г.
Олимпийската, световна и европейска шампионка по гребане Румяна Нейкова и заместник-кметът на Пловдив Георги Титюков подкрепиха участниците в съ... цялата новина

15:22 ч., 13.08.2018 г.
Колоездачите на "Цар Симеон 1898" (Пловдив) станаха държавен отборен шампион на България на писта за юноши старша възраст за четвърта поредна го... цялата новина

10:50 ч., 30.07.2018 г.
Нови 3 шампионски титли спечели България във втория състезателен ден на Балканското първенство по колоездене на писта за младежи и мъже "Елит" в... цялата новина

17:00 ч., 29.07.2018 г.
България спечели шампионска титла в първия ден на стартиралото на "Колодрума" в Пловдив Балканското първенство по колоездене на писта за младежи... цялата новина

16:18 ч., 27.07.2018 г.
Пловдив за първи път ще бъде домакин на Балканско първенство и за втора поредна година на Балканска купа по колоездене на писта за младежи и мъж... цялата новина

14:30 ч., 03.07.2018 г.
Колоездачите на "Цар Симеон 1898" (Пд) станаха национални отборни шампиони на България за 2018 година на завършилото в Пазарджик държавно лично-... цялата новина

16:04 ч., 25.06.2018 г.
Колоездачите на "Цар Симеон 1898" (Пд) станаха национални шампиони на България на завършилото държавно лично-отборно първенство на страната за ю... цялата новина

11:40 ч., 19.06.2018 г.
С две престижни трети места се завърнаха колоездачите на пловдивския велоклуб "Цар Симеон 1898" от силното международно колоездачно състезание з... цялата новина

15:06 ч., 18.06.2018 г.
Кметът на община "Марица“ Димитър Иванов обяви началото на ежегодната колоездачна надпревара в с. Трилистник.

"За мен е чест за 5-та ... цялата новина

15:21 ч., 08.05.2018 г.
Трима млади колоездачи от "Цар Симеон 1898“ попаднаха в националните отбора ни България за стартиращия днес  международния колоездачен тур "Мемо... цялата новина

11:24 ч., 07.05.2018 г.
Отличен старт на новия състезателен сезон направиха колоездачите на пловдивския велоклуб "Цар Симеон 1898". Те спечелиха две шампионски титли и ... цялата новина

13:15 ч., 04.05.2018 г.
Пловдивският колоездачен клуб "Цар Симеон 1898" привлече две качествени попълнения за новия състезателен сезон. Това са бившият младежки национа... цялата новина

12:21 ч., 05.04.2018 г.
Община Пловдив стартира Велосезон 2018. Официално началото ще бъде дадено на 14 април, събота, от площад "Съединение". Колоната с велосипедисти ... цялата новина

14:36 ч., 31.07.2017 г.
Николай Генов спечели първото издание на Балканска купа по колоездене на писта за мъже, което се проведе в спортна зала "Колодрума" в ... цялата новина

12:38 ч., 02.02.2017 г.
Николай Генов бе избран за колоездач №1 на изминалата 2016 година на пловдивския колоездачен клуб "Цар Симеон 1898", обявиха от клубно... цялата новина

13:00 ч., 30.12.2016 г.
Гръцкият национален отбор по колоездене на писта пристигна за няколко дни в Пловдив на гости на бегачите на "Цар Симеон 1898". Южните ... цялата новина

12:24 ч., 19.10.2016 г.
Младият колоездач на "Цар Симеон 1898" (Пд) Николай Генов за първи път ще представя България в мъжкото колоездене на Европейско първен... цялата новина

13:34 ч., 29.09.2016 г.
Младият колоездач на "Цар Симеон 1898" (Пловдив) Николай Генов ще бъде повикан в предствителния мъжки национален отбор на България за ... цялата новина

15:17 ч., 18.08.2016 г.
Над 150 колоездачи от 20 държави ще пристигнат в Пловдив на 28.08.2016 год. /неделя/ около 17.00 часа пред Многофункционална спортна зала Колодр... цялата новина

Маричанки вдигат пред Общината двете спечелени купи този сезон
Отдавна не беше се случвало! Без глоби за Локо и Ботев след мачовете от 30-ия кръг
Безплатни тренировки и много награди на празник в район "Тракия"
Кметът на "Тракия" откри международен турнир по джудо с над 730 участници
Крумовград с нов отговор: Някой щеше още да храни отбора с кренвирши и лютеница, ако не бяхме инвестирали в Арда