20-годишният полузащитник Георги Стефанов дойде на проби в Спартак, съобщиха от пресслужбата на "гладиаторите". Пловдивчанинът идва от... цялата новина

10:17 ч., 03.06.2008 г.
Юношата на Марица и настоящ футболист на Локомотив Пловдив Теодор Банев е пред трансфер в другия втородинизионен пловдивски клуб Спартак. 20-год... цялата новина

20:02 ч., 17.05.2008 г.
Спартак Пловдив завърши 0:0 с Калиакра в Каварна, като по този начин гостите се класираха само с една точка за баража за влизане в "А"... цялата новина

20:04 ч., 11.05.2008 г.
Спартак Пловдив взе лесна победа с 3:1 над Дунав Русе, след като поведе с 3:0 до 60-ата минута и намали оборотите до края на мача. Старши-треньо... цялата новина

19:05 ч., 18.04.2008 г.
Футболистите на Сливен разбиха Спартак с 3:0 и направиха решителна стъпка към "А" група. За разлика от конкуренцията си, подопечените ... цялата новина

12:12 ч., 09.04.2008 г.
Стоян Здравков - Бащата замени Петър Денчев - Шмайхела в групата на Спартак за днешния мач срещу Свиленград, съобщиха от пресслужбата на "с... цялата новина

09:10 ч., 08.04.2008 г.
Ден след загубата от Марица (0:1) в пловдивското дерби Спартак отвърна на удара. Клубът от Кючук Париж отмъкна поредния футболист на жълто-синит... цялата новина

18:21 ч., 30.03.2008 г.
Спартак Пловдив изпусна да победи Нафтекс у дома и сведе до минимум шансовете си за промоция в "А" група. През първото полувреме играт... цялата новина

17:22 ч., 22.03.2008 г.
Тимът на Спартак Пловдив победи днес Светкавица (Търговище) с 1:0 в мач, игран на стадион "Тодор Диев". Единственият гол в мача бе дел... цялата новина

11:00 ч., 22.03.2008 г.
Младокът Димитър Димитров - Малкия Херо отпадна от групата на Спартак Пд за домакинството срещу Светкавица днес, съобщиха от пресслужбата на клу... цялата новина

08:42 ч., 20.03.2008 г.
Спартак пак прегази Елегант в контрола преди шампионатния кръг, съобщиха от пресцентъра на клуба. За мача със Светкавица „синьо-белите" заг... цялата новина

06:00 ч., 15.03.2008 г.
Спартак излиза срещу Родопа в Смолян в може би най-важния мач за момчетата на Николай Киров през пролетния полусезон. Спартак има амбицията и ка... цялата новина

18:39 ч., 12.03.2008 г.
След 6-месечно отсъствие Красен Трифонов се върна в състава на Спартак (Пд), съобщиха от пресслужбата на "гладиаторите". Халфът игра 3... цялата новина

17:11 ч., 16.02.2008 г.
Спартак претърпя ново поражение в предсезонните контроли. Момчетата на треньора Николай Киров отстъпиха на аматьорите от Любимец с 1:3. Любимец ... цялата новина

13:28 ч., 06.02.2008 г.
Спартак постигна убедителна победа с 4:0 над Поморие в контролна среща, съобщиха от преслужбата на клуба. В рамките само на 10 минути "глад... цялата новина