Спортните новини: Днес (10) | Вчера (24)

дата на раждане: 08.01.1984 г.

още снимки на Илиян Гаров

Новини свързани с Илиян Гаров
17:13 ч., 16.03.2009 г.
Двама футболисти на Ботев Пловдив са под въпрос за мача в сряда с Черно Море, съобщиха от клуба за Plovdiv24.bg. Това са принудително сме... цялата новина

14:50 ч., 14.03.2009 г.
Ботев загуби с 0:1 домакинството си на Левски в среща от втория кръг на пролетния дял от първенството, играна на стадион "Христо Ботев"... цялата новина

16:03 ч., 11.03.2009 г.
Футболистите на Ботев Пд призоваха своите фенове за подкрепа в предстоящото домакинство на Левски в събота. Играчите на Коце Ангелов се опасяват... цялата новина

13:41 ч., 06.03.2009 г.
Седем нови футболиста попаднаха в групата на Ботев Пловдив за гостуването на тима на Черноморец в Бургас. Това са привлечените през зимния транс... цялата новина

17:00 ч., 25.02.2009 г.
Ботев Пловдив победи с минималното 1:0 Марица в контролна среща, играна днес в село Боянци край Асеновград. Въпреки лошите условия, които предос... цялата новина

10:10 ч., 25.02.2009 г.
Капитанът на Ботев Пд Илиян Гаров даде пространно интервю за Гонг, малко преди началото на пролетния полусезон в А група. "Настроението е д... цялата новина

18:42 ч., 08.02.2009 г.
Ботев завърши 1:1 с румънския Университатя (Крайова). Приятелският двубой се игра в Турция и е част от последната фаза от предсезонната подготов... цялата новина

17:04 ч., 06.02.2009 г.
Ботев Пловдив победи с 4:2 турският тим Тюрклерспор в контролна среща, играна днес на лагера на "канарчетата" в Анталия. Два от голове... цялата новина

15:07 ч., 24.01.2009 г.
Ботев Пловдив победи с 4:1 третодивизионния Стамболово в приятелски двубой, игран в курортното градче Баня. "Канарчетата" поведоха с 1... цялата новина

20:09 ч., 15.01.2009 г.
Защитникът на Ботев Пловдив Илиян Гаров поднови тренировките, след като се излекува напълно от грипа, който го мъчеше през последните дни. Зарад... цялата новина

11:44 ч., 14.01.2009 г.
Част от феновете на Ботев Пловдив показаха недоволството си спрямо президента на клуба Димитър Христолов в четвърти протест. Този път привържени... цялата новина

17:30 ч., 06.01.2009 г.
На Йордановден станаха ясни резултатите от анкетата на сайта Plovdiv24.bg за "Футболист на Пловдив 2008". Дванадесет футболисти... цялата новина

11:50 ч., 29.12.2008 г.
За четвърта поредна година читателите на Plovdiv24.bg избират "Футболист на Пловдив". Анкетата тази година започна изключително... цялата новина

16:32 ч., 28.12.2008 г.
Дормушали Саидходжа и Николай Манчев са играли във всичките 16 мача на Ботев Пловдив през есента. Дългокосият полузащитник обаче е бил сменян до... цялата новина

11:56 ч., 18.12.2008 г.
За четвърта поредна година читателите на Plovdiv24.bg избират "Футболист на Пловдив". Всички желаещи да гласуват ще имат тази възможно... цялата новина