Спортните новини: Днес (18) | Вчера (21)

юноша на ФК Левски София

още снимки на Румен Горанов

Новини свързани с Румен Горанов
19:53 ч., 19.04.2008 г.
Смятам, че надиграхме отбора на Вихрен. Имаше отпускане в края на мача, но закономерно стигнахме до победата. Имаше някакво отпускане във всички... цялата новина

19:34 ч., 19.04.2008 г.
Локо победи грубияните от Вихрен с 2:1. "Смърфовете" превъзхождаха своите противници през по-голямата част от двубоя, те пък от своя с... цялата новина

09:53 ч., 19.04.2008 г.
Дани Кики е напълно готов за днешния двубой с Вихрен. Халфът се включи пълноценно във вчерашната последна тренировка и логично попадна в групата... цялата новина

21:01 ч., 12.04.2008 г.
Локо падна очаквано като гост от ЦСКА с 2:0 в двубой съпътстван със слаб футбол и скандали. След слабо първо полувреме съдията Асен Николов реши... цялата новина

08:54 ч., 09.04.2008 г.
Стойко Сакалиев попадна в групата на Локо за днешния шампионатен двубой срещу Черноморец. Нападателят не е бил в игра от мача срещу Локомотив (С... цялата новина

08:36 ч., 08.04.2008 г.
Четирима футболисти на Локо се оплакват от леки болки след шампионатния двубой срещу Ботев и тренираха днес на облекчен режим. Това са капитанът... цялата новина

17:26 ч., 05.04.2008 г.
Локо обърна Ботев с 2:1 в дербито на Пловдив. Победното попадение за "смърфовете" отбеляза Румен Горанов от дузпа. Преди това Георги Х... цялата новина

17:57 ч., 29.03.2008 г.
Локо не успя да победи Марек и завърши 0:0 пред около 4500 зрители на стадион "Локомотив" в квартал "Лаута". "Смърфовет... цялата новина

09:26 ч., 29.03.2008 г.
Днес привържениците на Локомотив за първи път от 125 дни насам ще могат да наблюдават своите любимци на стадион "Локомотив". Поредицат... цялата новина

16:58 ч., 19.03.2008 г.
Йордан Милиев донесе три точки на Локомотив, като вкара единственото попадение в мача с Левски София, завършил 1:0 за пловдивчани в мразовития и... цялата новина

08:58 ч., 19.03.2008 г.
През този сезон Румен Горанов се утвърди като основен футболист на Локо (Пд). Нещо повече, в младия отбор на „черно-белите" синът на ле... цялата новина

04:29 ч., 19.03.2008 г.
Футболистите на Локомотив ще дадат всичко от себе си, за да спечелят срещата с Левски София днес. "Смърфовете" са бетонирани в средата... цялата новина

16:59 ч., 17.03.2008 г.
Кризата в Локомотив Пловдив тръгна от злополучния мач с Локомотив София. След този мач имаше куп интриги, които се отразиха зле на отбора",... цялата новина

17:41 ч., 15.03.2008 г.
Локомотив победи безпроблемно Берое с 2:0 пред празните трибуни на стадиона в парк "Лаута". Загуба с два гола бе най-малкото, с което ... цялата новина

08:28 ч., 14.03.2008 г.
Локомотив загуби голяма част от титулярния си състав за предстоящото домакинство на Берое пред празни трибуни. Стълбът в защитата на "черно... цялата новина