юноща на Хебър Пазарджик

още снимки на Йордан Минев

Новини свързани с Йордан Минев
09:28 ч., 06.03.2018 г.
Крайният защитник на Ботев (Пд) Йордан Минев ще пропусне домакинството на Витоша в сряда. Жълто-черните приемат аутсайдера в първенството в 12:3... цялата новина

16:49 ч., 04.03.2018 г.
Локомотив и Ботев завършиха 0:0 в 106-ото пловдивско дерби, което се игра на Лаута пред около 5 000 зрители, предаде репортер на Plovdiv24.bg... цялата новина

20:13 ч., 27.02.2018 г.
Треньорът на Ботев Николай Киров призна, че е пазил за дербито срещу Локо Йордан Минев и затова го е сменил в началото на второто полувреме на м... цялата новина

19:24 ч., 27.02.2018 г.
Ботев загуби от Лудогорец с 1:3 в мач от 22-ия кръг на Първа лига, който се игра в Коматево, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Диого Камп... цялата новина

20:55 ч., 25.02.2018 г.
Отборът на Ботев влезе в лагерен режим преди двубоя от 22 кръг на Първа лига срещу Лудогорец. "Канарите" посрещат шампиона на страната... цялата новина

15:42 ч., 24.02.2018 г.
Ръководството на Лудогорец явно харесва опцията да купува футболисти от Ботев (Пд). След общо шестима играчи, преминали в Разград от "жълто... цялата новина

17:24 ч., 23.02.2018 г.
Ботев (Пловдив) тренира в пълен състав преди домакинския си мач с Лудогорец от 22-ия кръг в Първа лига, който е в понеделник, 26 февруари, в Ком... цялата новина

12:49 ч., 21.02.2018 г.
Ръководството на Лудогорец обяви официално привличането на национала от Ботев (Пд) Цветомир Панов.

Панов е шестият футболист на Ботев (Пд... цялата новина

19:23 ч., 18.02.2018 г.
Ботев (Пд) загуби нелепо от Левски с 0:1 като гост в първия си официален мач за 2018 година. Единственото попадение падна в 88-ата минута и бе а... цялата новина

08:58 ч., 14.02.2018 г.
Старши треньорът на Ботев Пловдив Николай Киров - Белия е решил да смени схемата за пролетния дял. Това ще се случи още за гостуването на Левски... цялата новина

17:48 ч., 02.02.2018 г.
Ботев Пловдив завърши с реми подготвителния си лагер в Турция. В последната си проверка възпитаниците на треньора Николай Киров завъртяха 0:0 с ... цялата новина

11:29 ч., 31.01.2018 г.
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров няма да използва осем от своите футболисти в контролната среща срещу Монтана. Проверката, която е четвърта... цялата новина

17:43 ч., 29.01.2018 г.
Ботев (Пд) загуби от грузинския Сабуртало с 0:2 в третата си контрола от подготвителния лагер в Турция. Това бе първо поражение за жълто-черните... цялата новина

17:53 ч., 26.01.2018 г.
Ботев (Пд) победи украинския елитен тим Олександрия с 1:0 във втората си контрола от лагера в Турция. Спарингът се игра на един от терените на к... цялата новина

16:24 ч., 24.01.2018 г.
Ботев (Пд) завърши 2:2 срещу сръбския Раднички (Ниш) в първата си контрола от лагера в Турция. Стивън Петков (32) и Фелипе Бризола (33) бяха точ... цялата новина