Футболистите на Ботев (Пд) вече са наясно, че новият треньор Станимир Стоилов ще изисква изключителна дисциплина и професионализъм. Още при запо... цялата новина

16:46 ч., 15.12.2012 г.
Само 17 футболисти попаднаха в групата на Ботев за реванша със Славия. Костадин Видолов е притиснат от сериозни кадрови проблеми и разполага с е... цялата новина

16:47 ч., 07.12.2012 г.
Отборът на Ботев Пловдив пристигна във Велико Търново, където в събота от 14.00 часа излиза срещу Етър последния кръг от есенния дял в първенств... цялата новина

16:20 ч., 28.11.2012 г.
Отборът на Ботев отстъпи с минималното 0:1 от Лудогорец в мач от 14-ия кръг на "А" група. Единственото попадение в мача падна в 6... цялата новина

17:09 ч., 17.11.2012 г.
Старши-треньорът на Ботев Пловдив Ферарио Спасов прие със смесени чувства нулевото равенство при гостуването на Ботев Враца.

"Хубав и динамиче... цялата новина

16:20 ч., 17.11.2012 г.
Отборите на Ботев (Враца) и Ботев Пд не излъчиха победител. Двата тима не можаха да си вкарат гол и завършиха 0:0 в мач от 13-ия кръг на &q... цялата новина

13:06 ч., 16.11.2012 г.
Старши-треньорът на Ботев Пд Ферарио Спасов определи група от 18 футболисти за предстоящото гостуване на Ботев (Враца). Феро направи една промян... цялата новина

11:05 ч., 14.11.2012 г.
Защитникът на Ботев Пд Бобан Грънчаров ще изведе Македония с капитанската лента в контролата срещу Словения днес. Националният селекционер на ко... цялата новина

08:01 ч., 13.11.2012 г.
Без четиримата си национални състезатели отборът на Ботев Пд започна новата тренировъчна седмица. До четвъртък "жълто-черните" ще се г... цялата новина

16:10 ч., 09.11.2012 г.
Старши-треньорът на Ботев Ферарио Спасов определи групата за домакинския мач с Миньор от 12-ия кръг в първенството на "А" групар инфор... цялата новина

11:52 ч., 06.11.2012 г.
Капитанът на Локо (Пд) Христо Златински говори пред "Меридиан мач" за впечатленията си от дербито с Ботев, за новия си договор с &q... цялата новина

14:38 ч., 05.11.2012 г.
Двама футболисти на Ботев Пловдив са с контузии след дербито вчера срещу Локомотив Пловдив, завършило без победител 2:2 на "Лаута". То... цялата новина

09:15 ч., 30.10.2012 г.
Треньорът на Ботев Пд Ферарио Спасов ще даде почивка на голяма част от титулярите си днес, за първия мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на... цялата новина

12:28 ч., 29.10.2012 г.
Централният защитник на Ботев Пд Бобан Грънчаров ще пропусне двубоя от турнира за Купата на България срещу Евроколеж. Македонският бранител е на... цялата новина

10:19 ч., 26.10.2012 г.
Ботев Пд започна да подготвя нови трансфери за зимната пауза, разкриха близки до клуба. Спортно-техническото ръководство на жълто-черните вече е... цялата новина

назад 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Керкез: Голяма победа! На нашия стадион ще бъдем много силни
Ботев мечтае за финал! Драма, меле, червени картони и аванс за "канарчетата" преди реванша
Проливен дъжд в София! Каранга липсва, съставите на ЦСКА-София и Ботев
Феновете на Ботев тръгнаха за София! Сериозна подкрепа за Керкез и футболистите от трибуните
Първо в Plovdiv24.bg: БФС насрочи градското дерби при дублиращите отбори! Мачът ще е на "Лаута"