дата на раждане: 11.03.1985 г.
виж статистика

Новини свързани с Костадин Дяков
11:27 ч., 25.10.2013 г.
С група от 20 футболисти отборът на Ботев (Пловдив) отпътува за София, където ще бъде на режим преди гостуването на Левски от 14-ия кръг в "... цялата новина

14:08 ч., 08.10.2013 г.
Две занимания за по-голямата част от отбора предвижда тренировъчната програма на "Ботев" за вторник. Десетима футболисти от представит... цялата новина

22:21 ч., 28.09.2013 г.
Ботев и Лудогорец направиха 0:0 в дербито на върха в "А" група, играно в Разград. Двата отбора изиграха двуостър мач, в който не ... цялата новина

13:46 ч., 27.09.2013 г.
"Ботев" Пловдив замина за Разград, където от 20:30 часа в събота ще се изправи срещу шампиона "Лудогорец" в двубой от 11-ия кръг впърв... цялата новина

22:53 ч., 22.09.2013 г.
Ботев загуби с 0:1 от Берое в интригуващ и много нервен мач от 9-ия кръг на "А" група. Петър Хубчев и футболистите му спечелиха Биткат... цялата новина

10:11 ч., 17.09.2013 г.
Покрай еуфорията от победата в дербито с Локомотив и предстоящото откриване на базата в Коматево в Ботев Пловдив не спират да работят и по селек... цялата новина

11:44 ч., 31.08.2013 г.
С разширен състав от 20 футболисти отборът на Ботев замина за София, където ще бъде на режим преди гостуването си на ЦСКА в двубой от 7-ия кръг ... цялата новина

20:50 ч., 28.08.2013 г.
Голмайсторът на Ботев за миналия сезон Иван Цветков изигра първите си минути след операцията на адукторите, която претърпя през юни. Нападателят... цялата новина

08:55 ч., 22.08.2013 г.
Поредната двустранна игра между съставите на Ботев Пловдив и сателита Раковски се състоя в сряда следобед в Брестник. Тренировъчният мач продълж... цялата новина

09:32 ч., 28.07.2013 г.
Старши треньорът на Бо­тев Пловдив Станимир Стои­лов ще даде почивка на поне половината си титуляри за днешното домакинство на Пирин Гоце Делчев... цялата новина

10:17 ч., 27.07.2013 г.
Ръководството на Ботев (Пд) картотекира новото попълнение Георги Сърмов и Елведин Джинич за мачовете от третия предварителен кръг от Лига Европа... цялата новина

15:36 ч., 23.07.2013 г.
С група от 21 футболисти отборът на Ботев Пловдив пристигна в Бургас, където ще продължи подготовката си за срещата-реванш от втория предварител... цялата новина

09:28 ч., 14.07.2013 г.
Ръководството на пловдивския Ботев направи и невъзможното, но успя да картотекира за двубоите от Лига Европа срещу босненския Жрински Мостар нап... цялата новина

16:16 ч., 04.07.2013 г.
Старши-треньорът на Ботев Станимир Стоилов обяви титулярния състав, който ще започне при гостуването на Астана в първи мач от първия предварител... цялата новина

17:04 ч., 02.07.2013 г.
Футболистите на Ботев проведоха последното си занимание от подготвителния лагер в Австрия, съобщава официалния сайт на тима. Във вторник сутринт... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Националите се завърнаха в Ботев, обявиха дали Секулич и Мертенс ще играят
Феновете на Ботев обявиха събраните средства за глобата на Попето
Двама от Ботев титуляри за Литва при две загуби
Черно море идва в Пловдив със свито сърце! "Моряците" мачкат във Варна, но какво се случва при гостуванията?
Лудогорец към Неделев: Не се предавай!