Бившият полузащитник на Левски – Георги Миланов, ще продължи кариерата си в Хебър (Пазарджик).

Ботев (Пловдив) е отправил оферта към още един наш бивш национал. Става въпрос за халфа Георги Миланов. 31-годишният футболист обаче все още не ... цялата новина

Новото попълнение на Левски Кристиан Димитров даде първото си интервю пред клубната телевизия.

"Чувствам се страхотно. Футболистите ... цялата новина

09:05 ч., 19.12.2022 г.
Левски следи ситуацията с халфа на Локомотив (Пловдив) Пиер Зебли. “Сините" са заинтересовани от неговото привличане. Това ще бъде част от мащаб... цялата новина

19:17 ч., 18.09.2022 г.
Левски победи ЦСКА-София с 2:0 на стадион "Васил Левски" в дербито от 11-ия кръг на efbet Лига, предаде репортер на Sofia24.bg.... цялата новина

22:25 ч., 01.09.2022 г.
Лудогорец спечели Суперкупата на България, след като победи Левски след изпълнение на дузпи. Редовното време завърши 2:2. При равенството в редо... цялата новина

00:12 ч., 21.08.2022 г.
Левски разгроми Хебър с 4:0 в среща от 7-ия кръг на efbet Лига. “Сините" вкараха три гола до почивката за радост на феновете, които бяха на триб... цялата новина

09:28 ч., 12.08.2022 г.
Левски напусна турнира Лигата на конференциите след загуба от малтийския Хамрун Спартанс с общ резултат от 2:6 след изпълнение на дузпи, предаде... цялата новина

20:52 ч., 12.06.2022 г.
България удържа домакинския натиск на Грузия и завърши 0:0 в четвърти мач от група 4 на Лига С в турнира Лига на нациите. Двубоят се игра пред 5... цялата новина

23:40 ч., 09.06.2022 г.
България записа нов срамен мач в новото издание на турнира Лигата на нациите. Нашите се изложиха и не успяха да победят като гости футболното "д... цялата новина

12:57 ч., 07.06.2022 г.
"Знаете, че аз не си поплювам и говоря с факти и с имена. Опитните футболисти нищо не играха и срещу Северна Македония и особено срещу Грузия. С... цялата новина

23:47 ч., 05.06.2022 г.
България изигра един от най-срамните си мачове за последните години и логично бе разгромена от Грузия с 2:5 във втория си двубой от Група 4 на Д... цялата новина

21:00 ч., 02.06.2022 г.
Отборът на България стартира с равенство новото издание на турнира Лигата на нациите. Нашите завършиха 1:1 срещу Северна Македония в първи мач о... цялата новина

16:50 ч., 16.05.2022 г.
Националният селекционер Ясен Петров обяви списък с 25 футболисти, които са повикани за предстоящите двубои на България "А“ от група C4 на турни... цялата новина

19:27 ч., 15.05.2022 г.
Левски спечели Sesame Купа на България пред над 35 000 зрители на стадион “Васил Левски", предаде репортер на Sofia24.bg. "Сини... цялата новина