Спортните новини: Днес (28) | Вчера (23)

Опитният защитник на Локомотив (Пловдив) Петър Кюмюрджиев заяви, че е разочарован от държанието на треньора на тима Иван Маринов към него. Кюмюр... цялата новина

13:21 ч., 22.10.2009 г.
Двама от най-важните футболисти в халфовата линия на Локомотив Пловдив - Даксон Да Силва и Деян Комленович отпадат от сметките на старши-треньор... цялата новина

14:19 ч., 20.10.2009 г.
Дисциплинарната комисия на БФС наказа тима на Монтана с една среща лишаване от домакинство и глоба от 2000 лева. Причината е последният им домак... цялата новина

10:51 ч., 20.10.2009 г.
В Локо предлагат удължаване на договора на бенинеца Фелисиен Сингбо. "Може да говорим по въпроса през зимата, когато мениджърът ми ще е тук... цялата новина

17:55 ч., 17.10.2009 г.
Локо победи Монтана с 2:3 като гост, в зрелищен мач. "Смърфовете" поведоха с класическото 0:3, допуснаха два безответни гола и до края... цялата новина

10:37 ч., 17.10.2009 г.
Четвърти пореден мач без загуба гони Брестник днес. Съперникът е Дунав. Досега тимът има 0:0 със Спартак във Варна и 3:1 и 2:0 съответно над Род... цялата новина

12:28 ч., 15.10.2009 г.
"За да постигнем частичен или пълен успех при гостуването на Монтана, трябва да играем тактически правилно", това заяви старши-треньор... цялата новина

17:39 ч., 14.10.2009 г.
ПФК Локомотив Пловдив 1936 АД дари 1 400 лева за лечението на футболиста на Спартак (Вн) Иван Найденов. Както е известно, Найденов пострада по в... цялата новина

18:12 ч., 09.10.2009 г.
Локомотив (Пловдив) изгуби гостуването си на Любимец с 1:0, в контролен мач, завършил преди броени минути. Треньорът на "черно-белите"... цялата новина

10:21 ч., 08.10.2009 г.
Шампионът на България от 2004-та година Едуард Ераносян бе единстения човек, който може да въдвори ред в Локомотив (Пловдив), според феновете... цялата новина

09:48 ч., 08.10.2009 г.
Списък със зимните трансфери на Локо (Пд) трябва да представи в най-скоро време треньорът Иван Маринов. Това реши вчера сбирка на началниците на... цялата новина

14:54 ч., 06.10.2009 г.
Въпреки частичния успех, който постигна Локомотив Пловдив в неделя, завършвайки 2:2 с Левски, част от феновете продължават войната със собств... цялата новина

18:10 ч., 04.10.2009 г.
Старши-треньорът на пловдивския Локомотив Иван Маринов бе доволен от играта на футболистите на тима след края на днешния двубой с Левски. Е... цялата новина

14:18 ч., 02.10.2009 г.
"Очертава се много тежък мач. Левски си е Левски, а дупката, в която се намират, ще направи двубоя още по-труден за нас. Работихме много в ... цялата новина

12:34 ч., 02.10.2009 г.
Представянето на новия изпълнителен директор в Локомотив Пловдив - генерал Йордан Димитров пропадна. На днешната пресконференция присъстваха сам... цялата новина

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Маричанки вдигат пред Общината двете спечелени купи този сезон
Отдавна не беше се случвало! Без глоби за Локо и Ботев след мачовете от 30-ия кръг
Безплатни тренировки и много награди на празник в район "Тракия"
Кметът на "Тракия" откри международен турнир по джудо с над 730 участници
Крумовград с нов отговор: Някой щеше още да храни отбора с кренвирши и лютеница, ако не бяхме инвестирали в Арда