Спортните новини: Днес (17) | Вчера (18)

спорт: Институции
Заместник-председател на общинския съвет. Член на ВМРО.

Новини свързани с Камен Шишманов
14:54 ч., 25.01.2024 г.
На завършилото Държавно първенство по спортна стрелба на пневматично оръжие в София, стрелците от АСК "Тракия“ (Пловдив) се завърнаха с 20 медал... цялата новина

10:10 ч., 28.03.2022 г.
Пловдивчанинът Кирил Киров, който е шампион от младежките олимпийски игри, постигна нов сериозен успех в спортната стрелба. Състезателят на АСК ... цялата новина

15:08 ч., 17.02.2022 г.
На завършилото Държавно първенство по спортна стрелба с пневматично оръжие в Търговище, състояло се от 11 до 16 февруари 2022 г., за всички възр... цялата новина

14:48 ч., 27.09.2021 г.
На състоялото се държавно първенство по спортна стрелба с огнестрелно оръжие в София и Стара Загора за пушка и пистолет, стрелците на АСК Тракия... цялата новина

17:27 ч., 05.10.2020 г.
На продължилото Държавно първенство с огнестрелно оръжие в Стара Загора за пистолет, стрелците на АСК Тракия (Пловдив) прибавиха още 7 медала, о... цялата новина

16:26 ч., 30.09.2020 г.
На започналото в София държавно първенство по спортна стрелба състезателите на АСК Тракия (Пловдив) спечелиха 15 медала, от които 7 златни, 4 ср... цялата новина

11:17 ч., 21.01.2020 г.
Приключи пресконференцията, която се проведе в клуба на ВМРО на бул. "Марица юг" в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. П... цялата новина

08:40 ч., 11.06.2019 г.
Информацията на Plovdiv24.bg - И... цялата новина

14:38 ч., 18.02.2019 г.
На завършилото Държавно първенство с пневматично оръжие в Търговище стрелците на АСК Тракия (Пловдив) спечелиха 20 медала, от които 7 златни, 12... цялата новина

13:38 ч., 22.07.2018 г.
Близо 200 шахматисти на възраст от 6 до 86 години, като 80 от тях бяха деца на възраст до 14 години, взеха участие в шестия турнир по шахмат за ... цялата новина

14:54 ч., 19.12.2017 г.
Прецизиране на местата в суперцентъра на града, където цената на "синя зона" да стане 2 лева, поискаха от ВМРО. Предложението им ... цялата новина

14:23 ч., 01.02.2017 г.