2006/07 Несебър 22/5

още снимки на Красен Трифонов

Новини свързани с Красен Трифонов
17:30 ч., 06.01.2009 г.
На Йордановден станаха ясни резултатите от анкетата на сайта Plovdiv24.bg за "Футболист на Пловдив 2008". Дванадесет футболисти... цялата новина

13:13 ч., 04.01.2009 г.
Младежки национал на България ще се присъедини утре към Ботев Пловдив. Въпреки всички неразбории около собствеността на „канарчетата" и нея... цялата новина

11:50 ч., 29.12.2008 г.
За четвърта поредна година читателите на Plovdiv24.bg избират "Футболист на Пловдив". Анкетата тази година започна изключително... цялата новина

09:50 ч., 22.12.2008 г.
За четвърта поредна година читателите на Plovdiv24.bg избират "Футболист... цялата новина

10:55 ч., 21.12.2008 г.
За четвърта поредна година читателите на Plovdiv24.bg избират "Футболист на Пловдив". Всички желаещи да гласуват ще имат тази възможно... цялата новина

17:30 ч., 09.12.2008 г.
Футболистите на Спартак Пловдив ще бъдат разпуснати в коледна почивка в петък, съобщиха от пресслужбата на клуба. В края на седмицата ще им бъде... цялата новина

17:34 ч., 04.12.2008 г.
Лъснати и избръснати се появиха на тренировката днес играчите на Спартак. Футболистите и треньорският щаб се снимаха за календар за 2009 година.... цялата новина

17:45 ч., 03.12.2008 г.
Халфът Йордан Христов отпадна за последния мач за сезона на Спартак поради простудно заболяване. Бързакът няма да играе в неделя срещу Вихрен за... цялата новина

18:18 ч., 28.11.2008 г.
Спартак тренира утре сутринта заради градското дерби Ботев - Локомотив. Играчите от „Кючук Париж" ще гледат на живо мача от трибуните на ст... цялата новина

18:40 ч., 25.11.2008 г.
Халфът на Спартак Пловдив Красен Трифонов напусна болницата във Велико Търново. В средата на идната седмица футболистът претърпя спешна операция... цялата новина

13:54 ч., 19.11.2008 г.
Героят на Спартак от мача с Нафтекс Красен Трифонов е аут до края на полусезона, съобщиха от пресслужбата на "гладиаторите". Бързакът ... цялата новина

16:59 ч., 16.11.2008 г.
Спартак Пловдив достигна в последните секунди на срещата с Нафтекс до равенството 2:2 и се изравни по точки с лидера в групата Берое. Срещата ме... цялата новина

15:41 ч., 12.11.2008 г.
Спартак стана втория пловдивски отбор, който се класира за 1/8-финалите от турнира за Купата на България. "Гладиаторите" изиграха поре... цялата новина

16:29 ч., 02.11.2008 г.
Спартак не успя да си върне първото място в Източната „Б" група. Пловдивчани завъртяха 0:0 със Светкавица у дома. Гредите и късметът на вра... цялата новина

16:21 ч., 29.10.2008 г.
Спартак Пловдив победи с минималното 1:0 Дунав Русе и се класира за 1/16 финалите на турнира за Купата на България. "Гладиаторите" има... цялата новина

назад 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Легенда на Черно море: Мачовете срещу двата отбора под тепетата са решаващи!
Отлична новина за стадионите на Локомотив и Ботев
ПФК Локомотив с призив към феновете за дербито срещу Лудогорец
Дубълът на Локо се мести на стадион "Пловдив"
9 победи и 6 равенства! Няма друг наш отбор, който да играе толкова успешно срещу Лудогорец