Ботев победи "баските" от Куклен в контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:12 / 27.02.2019Коментари (0)5332
Ботев (Пловдив) победи третодивизионния Атлетик (Куклен) с 1:0 в приятелски мач, който се игра в две части по 40 минути на един от терените на базата в Коматево, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Наставникът на "канарчетата" Николай Киров пусна в игра множество юноши, на които бе даден шанс за изява.

Единственото попадение падна в началото на второто полувреме и бе дело на Кристиан Добрев. Младокът пресече един пас на защитниците на "баските", напредна по крилото и прати топката в мрежата.

През първото полувреме Добрев бе съборен в наказателното поле на Атлетик и "канарите" получиха дузпа. Антонио Вутов обаче не успя да реализира, след като шутира в аут.

С пропуски за жълто-черните се отчетоха Лазар Марин и Станислав Шопов.

Ботев: Милко Баданов, Лазар Марин, Димитър Аврамов, Атанас Чернев, Филип Филипов, Радослав Апостолов, Станислав Шопов, Запро Динев, Кристиан Добрев, Антонио Вутов, Иво Казаков (Марио Усков, Васил Пунарджиев, Димитър Балинов, Георги Господинов).

Атлетик (Куклен): Димитър Георгиев, Александър Христев, Ивайло Аврамов, Янко Гюзелев, Антонио Топалов, Серафим Михайлов, Антонио Цанков, Димитър Джонджоров, Борислав Хаджиев, Стефан Рабаджийски, Георгиус Караянис (Станимир Иванов, Добрин Орловски, Атанас Чернев, Илхан Ибрамчик, Мартин Апостолов, Иван Сливаров, Юлиян Романов, Георги Йотовски).