Локо би Хебър класически, двама нови вкараха
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:45 / 17.01.2018Коментари (1)5760
©
Локомотив Пловдив победи третодивизионния Хебър (Пазарджик) с 3:0 във втората си контрола през подготвителния период. Спарингът се игра на стадион "Крепост" в Хисаря, а участие в него взеха каращите проби в момента Елитон Торета, Флориан Кадриу и Илия Джамов.

Филип Михалевич, Веселин Марчев и именно Илия Джамов бяха точни за черно-белите.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че миналата седмица "смърфовете" победиха с 4:0 юношите старша възраст на клуба в учебна игра на Лаута.

Локо откри резултата в 13-ата минута. Това стана след груба грешка на защитник на Хебър. Топката му бе отнета от Муса Мухамед, който пусна успоредно на голлинията и Филип Михалевич я прати в мрежата за 1:0. Това бе първи гол за новото попълнение на Локо.

Четвърт час по-късно Димо Бакалов отправи опасен удар, който обаче бе блокиран от защитник на Хебър.

В 55-ата минута Локо стигна до чисто голово положение. Новото белгийско попълнение Абделхаким Буна остана сам срещу вратаря на аматьорския тим, но шутира право в него.

Пет минути по-късно се откри нов шанс пред Буна, но и този път шутът му бе избит от вратаря. Малко след това канадецът Хожабрапур изведе Анте Аралица, който стреля в тялото на вратаря на Хебър.

В 70-ата минута Локо удвои резултата. Това направи Веселин Марчев с прострелен диагонален шут от наказателното поле - 2:0.

В 80-ата минута преднината на "смърфовете" стана класическа. Веселин Марчев центрира от корнер в наказателното поле, където най-съобразителен се оказа Илия Джамов и той от близо реализира за 3:0.

Първо полувреме: Илко Пиргов, Муса Мухамед, Ивайло Марков, Димитър Везалов, Димитър Законов, Елитон Торета, Игор Банович, Филип Михалевич, Парвиз Умарбаев, Флориан Кадриу, Димо Бакалов.

Второ полувреме: Росен Андонов, Димитър Велковски, Илия Джамов, Архан Исуф, Петър Главчев, Ванчо Траянов, Янко Ангелов, Абделхаким Буна, Симеон Райков (60- Хожабрапур), Веселин Марчев, Анте Аралица.