Марица като Ботев - отново загуби в Коматево
Автор: Екип Plovdiv24.bg 21:05 / 20.08.2017Коментари (0)3753
©
Марица отново загуби свой домакински мач на базата на ботев в Коматево. Кършиякалии отстъпиха на Локомотив София с 1:3 в мач от 5-ия кръг на Втора лига.

Това бе второ домакинско поражение за пловдивчани от началото на сезона след 0:3 срещу Оборище във втория кръг.

Марица дори поведе в резултата в 43-ата минута с гол на освободения от Ботев нападател Рангел Игнатов. Той получи една топка на границата на пеналта и с мощен шут изненада вратаря за 1:0.

След почивката обаче гостите обърнаха развоя в своя полза с 3 попадения. В 58-ата минута Емил Виячки изравни след центриране от фаул.

В 62-ата минута Николай Цветков изведе "железничарите" напред в резултата. Крайното 1:3 фиксира отново Цветков в 75-ата минута.