Марица продължава без загуба в контролите
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:30 / 24.06.2017Коментари (0)3426
© ФК Марица
Марица победи Оборище /Панагюрище/ с 1:0 в контролна среща, играна днес на стадиона в "Кършияка".

Гостите, които бяха водени от Георги Чиликов и помощника му Димитър Телкийски, закъсняха за мача с 20-ина минути.

Единственото попадение падна в 60-ата минута. Николай Колев центрира в наказателното поле, където Борислав Караматев засече с хубав удар за 1:0.

Това бе втори двубой, в който жълто-сините не допускат поражение. В първата си контрола Марица завърши 1:1 срещу елитния Верея, като старозагорци изравниха чак в края на мача.

Мениджърът на пловдивчани Стоян Димитров бе доволен от свършената до този момент работа:

"Доволен съм от подготовката до тук. До голяма степен сме наясно с основния състав. Имаме качествени нови попълнения и мисля, че ще се справим добре с участието си във Втора лига. Резултатите в двете ни контроли ме радват, но те не са важни. По-важно е състоянието на момчетата и до колко са подготвени физически. До края на подготовката ще работим за сработване на отбора, тъй като разполагаме с много нови футболисти", заяви Стоян Димитров.

Марица - първо полувреме: Илия Николов, Мирослав Пушкаров, Самер Алхусеин, Атанас Ташолов, Алил Кардашев, Христо Янчев, Петър Чалъков, Джунейт Яшар, Димитър Юруков, Даниел Спасов, Венцислав Гюзелев.

Марица - второ полувреме: Илия Николов, Никола Марин, Атанас Ташолов, Христо Стамов, Атанас Пашалиев, Николай Колев, Борислав Караматев, Петър Чалъков, Иван Кирев, Рангел Игнатов, Георги Георгиев.