Спортните новини: Днес (0) | Вчера (23)
Лош старт за младшата възраст на Локо
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:22 / 25.08.2016Коментари (0)2123
© ПФК Берое
Локомотив Пловдив записа лош старт на сезона в Елитната група до 17 години. Черно-белите загубиха като гости на Берое с 2:4 в двубой, който се игра под непрестанен дъжд на спортната база на старозагорци.

Първата възможност в мача дойде още в 4-та минута и бе за гостите. Стражът на "Берое" изрита топката в тялото на Ияд Хамуд и тя тръгна към опразнената врата. Валентин Иванов обаче успя да изчисти пред голлинията.

В 10-та минута Денис Станчев имаше добра възможност да открие, но бе неточен.

В следващите минути Божидар Димитров пробва два удара от разстояние, но също не намери целта.

В 26-та минута резултатът бе открит, след като Денислав Станчев изпълни страхотен пряк свободен удар и даде аванс за своя тим - 1:0.

В следващата атака гостите успяха да изравнят. Ияд Хамуд реализира с много точен и силен удар от около 20 м - 1:1

Двата тима продължиха с добрите изяви и до края на полувремето си размениха по един гол. В 36-та минута Октай Юсеин бе изведен на чиста позиция и преодоля стража на домакините - 1:2.

В самия край на полувремето пък Станчев бе изведен от Калоян Петров зад гърба на отбраната и вкара второто си попадение в мача с хубав диагонален удар - 2:2

Второто полувреме започна с няколко далечни удара за играчите в зелено, но топката не успя да намери целта.

В 50-та минута гостите също имаха възможност да поведат отново в резултата, но Иван Караиванов не успя да се разпише с удар от границата на пеналта.

Осем минути по-късно Стоян Иванов стреля опасно от дъгата на наказателното поле, но топката премина на сантиметри от гредата на гостите.

В 62-та минута Хамуд имаше добра възможност за гол, но стражът на "Берое" се намеси.

Само две минути след това Галин Генчев бе намерен по левия фланг, центрира остро по земя и Калоян Петров засече от малкия пеналт - 3:2.

След попадението "Берое" държеше инициативата и не позволи на съперника да застраши вратата на Ивайло Данев.

Крайният резултат бе оформен чак в добавеното време, когато далечен пас намери Мануел Иванов, а той свали топката за Денислав Станчев. Голмайсторът на "Берое" в срещата овладя кълбото и го прати за четвърти път в мрежата на Димитър Йоцов, като оформи своя хеттрик в мача - 4:2.