Локо бие с 2:0 унгарски слабак в Турция
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:44 / 30.01.2016Коментари (4)5664
© lokomotivpd.com
Локомотив Пловдив победи с 2:0 Бекешчаба Елоре в контролна среща, играна на терена на "Аркадиа Спорт Палас" в Анталия. Срещата изгледаха селекционерът Ивайло Петев и наставникът на Иртиш Димитър Димитров-Херо.

"Черно-белите" тотално надиграха своя съперник, но трудно достигаха до положения в своя полза. Все пак с голове на Емил Гъргоров през първата част и Мартин Камбуров след почивката "смърфовете" се поздравиха с победата срещу последния във временното класиране на унгарската първа лига.

Това беше четвърта проверка на Локомотив на турска земя. Преди това възпитаниците на Христо Колев играха срещу немския Вакер Нордхаузен (0:2), румънския ЧСМС Яш (1:0) и чешкия Височина Ихлава (2:2).

До края на лагера в Турция остават още контролните срещи срещу Чихура Сахере (Грузия) на 3 февруари и срещу Алашкерт (Армения) на 6 февруари.

Локо - Бекешчаба Елоре 2:0
1:0 Гъргоров 31'
2:0 Камбуров 62'