Марица преодоля първото препятствие по пътя към "В" група
Автор: Екип Plovdiv24.bg 22:09 / 07.06.2014Коментари (14)11039
Марица преодоля първото препятствие и е само на крачка от "В" група, след като днес победи отбора на ФК "Стара Загора" с 2:1, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Пред близо 1000 зрители на стадион Пловдив, от които сериозна агитка от Стара Загора, пловдивчани поведоха с гол на Георги Неделчев в 38-та минута.

В 56-та след грубо нарушение в наказателното поле на старозагорци, съдията отсъди дузпа, превърната в гол от Иван Площаков.

Гостите върнаха интригата с попадение в 76-та минута, но за повече нямаха сили. В самия край на срещата играч на ФК "Стара Загора" бе изгонен с директен червен картон за удар без топка.

В сряда, отново на стадион "Пловдив", Марица ще срещне отбора на Крумовград и при победа от догодина ще се състезава във "В" група.