Локо падна от Шанхай след дузпи
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:04 / 11.01.2014Коментари (90)10152
©
Локо загуби с 4:3 след изпълнение на дузпи мачът за третото място на турнира в Лас Палмас. В редовното време мачът завърши 2:2 и така се стигна до изпълнение на наказателните удари.

Резултатът бе открит от Ву Лей в 33-та минута, който вкара след изпълнение на фаул.

В 41-та минута Камбуров изравни. Голмайсторът на смърфовете получи пас в наказателното поле на китайците, овладя топката и след страхотен изстрел с десния крак я изпрати под гредата. Четири минути след почивката Камбуров вкара втория си гол и Локо поведе с 2:1. Нападателят се разписа след пас с глава на Мендес и диагонален шут по земя с левия крак.

В 72-та минута Шенг Донг Ли успя да изравни при първата опасна атака на Шанхай за втората част.

В 80-та Мендес вкара топката в мрежата след центриране от фаул, но реферите отмениха гола заради много спорна засада.

До края на мача изобилстваха единоборствата и играта се изнерви.

Китайците се оказаха по-точни при дузпите, като за Локо пропуснаха Маламов и Марков, а Акалски не успя да усети нито една дузпа на азиатците.