Бойко Борисов излиза срещу Локо в четвъртък на "Лаута"?
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:39 / 04.11.2013Коментари (23)8158
Има шансове Бойко Борисов да играе в мача в турнира за купата на България срещу Локомотив. Двубоят е в четвъртък от 16,30 часа на стадиона в парк "Лаута".

Лидерът на ГЕРБ ще е на линия за срещата, ако няма някакъв политически ангажимент, разкри треньорът на Витоша (Бистрица) Ясин Мишауи.

Борисов вече има един мач на "Лаута". Това бе в края на април през 2012 година, когато "Бистришките тигри" разгромяват ветераните на Локомотив с 6:1, а бившият премиер се отчете с гол и пропусната дузпа. Срещата между двата тима бе по случай откриването на двете нови изкуствени игрища на "Лаута".

+2

Мача е 3-2 , като бойко ще отбележи от дузпа . Господинов ще почива , а ще пази коко . Това е майтап , да подкрепим отбора !!!
-4

Бойко, завинаги сме с теб, но на мача ще ви победим! Жълтите антибългарски турско-руски продажници да го духат - Бойко Борисов отново ще се върне на власт!
-4

1936 селски мелодрами : Кой ще подкрепи черно-бяла публика ? Отборът на "саарцету" (" саарцету ми е жск локум ") или отбора на комуниста при който са на заплата ?