Ботев продължава без загуба
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:15 / 03.02.2013Коментари (125)14140
Отборът на Ботев Пловдив записа ново равенство в Кипър. Възпитаните на Станимир Стоилов завършиха наравно 1:1 срещу тима на Корона (Киелце). И двете попадения в срещата паднаха след почивката.

Българите имаха игрово превъзходство през първите 45 минути, но положенията липсваха и пред двете врати.

През втората част "канарчетата" продължиха да диктуват играта на стадион в град Паралимни, но противно на това поляците откриха резултата. В 77-ата минута след един ъглов удар Киерц даде преднина на Корона, но в даденото от рефера продължение резервата Костадин Дяков изравни и фиксира крайното 1:1.

Следващият мач на "канарчетата" е в сряда срещу тима на Дукла Прага.

Ботев Пд - Корона 1:1
0:1 Криенц
1:1 Дяков

Ботев Пд: Стаховяк, Христов, Спрокел, Грънчаров, Минев, Галчев, Иршак, Огнянов, Неделев, Виейра, Цветков

+1

Изгледах всички контроли от началото на подготовката и ми се струва,че тоя спрокел не става за абсолютно нищо!
+4

"Канара 1912",я предложи ти един тренер,да видим кой ще предложиш.Предложи и някой футболист за трансфер.Ще е интересно.
+3

Просто някой трябва да се нагърби да вкарва вече.Иначе какво ще кажете за Костов.
-10

Отговори (2)
+7

Браво машини запазете головете си за първенството !
+11

Фактите са,че Ботев продължава без загуба не срещу Свиленград и Чавдар,а срещу отбори от елитните дивизии на Русия и Полша. А един друг отбор се дъни срещу отбор от А група и отборче от В група.
+11

АЙЙЙЙЙ КАНАРИИИИ,БУФЕРИТЕ УМИРАТ ОТ ЯД
+17

Мога да разбера всеки един фен на Локо, Левски и т.н., който нагрубява, обижда, ругае, наш състезател, ръководител. Поведението му може да се обясни. Отделен въпрос е, че аз не бих го направил. Но не разбирам фен на Ботев, който да ругае наш състезател или ръководител по принцип, а не по конкретен повод. Примерно, някой е обвиняван само за това, че примерно е роден в Долно Воден, или е "Говедо", или е от Хасково. И на този човек не бихме му дали шанс, да се докаже със способностите си, с труда си, защото той вече за нас е "виновен" - примерно, той е роден в Долно Воден. Слагаме му един въображаем надпис на челото му, и започваме сами да се надъхваме. И сега има наши съмишленици, които заявяват, че подкрепят Ботев, но винаги ще псуват неговия треньор. Добре, в какво тогава се състои подкрепата? Това, че ходиш примерно на всеки мач на Ботев, следваш отбора на всякъде, и псуваш треньор или друг ръководител, състезател, може ли да се нарече подкрепа?