Здравко Лазаров: Хубав футбол, страхотна публика, имаше всичко във финала
Автор: Екип Plovdiv24.bg 21:35 / 16.05.2012Коментари (11)4185
Капитанът на Локомотив Пловдив Здравко Лазаров изрази съжаление за загубата с 1:2 от Лудогорец Разград във финала за Купата на България, след като смърфовете водеха с 1:0 до 71-вата минута.

"Изпуснахме да победим, но това е, съжаляваме много. Допуснахме грешки при головете. Честитя на Лудогорец", спортсменски заяви Лазаров.

"Стана хубав финал, с хубав футбол, публиката беше страхотна, имаше всичко, което се очаква от един финал. Така е във футбола, за съжаление загубихме", добави звездата на Локо Пд.

+1

Виждах втория гол,но ти взе,че си зарови краката в тревата!!Вече знам защо,само,че знаехте ли,че имаше фенове от почти цяла Западна Европа и колко им е коствало това?? Е и......
-1

Истината е че трябват собствени школи момчета истенските Ботевисти и Локомотивци след такъв мач ги е срам да излезнат по улиците а този станал хубав мач да Здравко след 20 мин. те играха вие гледахте мача от близо.Онова малко циганче Шоко ти оказа какво е бързина и спринт ако не ти виждах краката щях да си помисля че си спрял.
+2

Здравко...не ни отива на нас да плюем по наши футболисти,но стига толкова майна...заемаш място в отбора,караш се на всички,и вече си на достолепна възраст.Ония шоко те надбяга,а ти беше 3 метра преди него...не стига че те надбяга,взе ти топката финтира те и пак тръгна да бяга с нея..а ти...вдигна ръцете...ами дано това те накара да се замислиш! Извинявай,но това е самата истина!Само Локо
0

Дядка ти май си гледал от близо сaмo отбора на Лудогорец.Защото вас никакви ви нямаше особено след 65 минута.
+1

Не се извинявайте Кажете какво ви стан през втората част.Нито един удар към вратат на Лудогорец.
+2

Здравко, да беше излезнал поне със зелена фланелка.....ти цял мач игра за Домусчиев и е срамно да си в нашия отбор, а и капитан ..... Предсавям си какъв общински съветник си в Септември и какъв ти е морала. Как на този уреден мач говориш тези глупости. Подиграхте се с толкова много хора !!!!
-1

честно казано до положението за гола на лудогорец просто не виждах как може да изравнят но след смяната на дяков се видя че йошев не е за този отбор отзад абе с 2 думи локото спря да играе последните 20 мин няма как да разберем каква е причината ама стана е*ати обръщалката
+2

По добре замълчи... Здравко беше перфектният зрител 94 минути. Каквото и да кажат ще остане само сакатата игра, която ни показаха вчера. 10000 човека пристигнаха в Бургас за да видят най-слабото представяне на отбора от години. И нека не се залъгваме, Лудогорец не игра перфектно, игра както ние им позволихме, а ние им позволихме да си правят каквото си искат!!!

Радост на "Лаута"! Капитанът на Локомотив подписа нов договор
Черно море се надъхва за мача с Локо
Синът на Кривия отново тренира с мъжете на Локо, отлична новина за Евандро
Фенклубът на Локо към Хоркаш: Ела на стадиона, за да получиш изпращането, което заслужаваш!
Зума разказа за оферта от 3 млн. долара от Юве и за гол от 40 метра срещу вратар №1 в света