Лудогорец пусна за сефте гол през второто полувреме
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:05 / 22.03.2012Коментари (4)2560
Локомотив Пд стана първият отбор, който успя да вкара гол на Лудогорец през второто полувреме. Лудогорец пусна първи гол през пролетта в А група и Купата на България и той се оказа фатален - инкасира първа загуба.

Лудогорец не успя да вкара гол на Локо Пд и в двата мача в първенството. Първият завърши 0:0. Разградчани не успяха да поразят и мрежата на Черноморец през есента.

Локомотив Пловдив продължава без грешка у дома - смърфове вече имат 9 победи в 9 двубоя, при голова разлика 18-5.

Михаил Венков отбеляза втория си гол в А група за Локо - с първия си донесе трите точки срещу Черно море (1:0). Той се разписа и за успеха над Левски за купата.

Само за 11 дни Локо удари на "Лаута" три от най-силните тимове у нас - Черноморец (2:0), Левски (2:1) за Купата на България и Лудогорец (1:0). В следващия кръг тимът приема ЦСКА (25 март, неделя) и ще има възможност да продължи силната си серия срещу фаворитите.

Източник: "Тема Спорт"