В Пловдив вече точат ножа на Левски
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:28 / 12.03.2012Коментари (15)3218
Локо Пд спечели с 2:0 срещу Черноморец и накара всички да повярват, че отборът е готов за нещо голямо. Еуфория обзе Пловдив, а привържениците на тима вече се стягат за четвъртък, когато ще посрещнат Левски в мач за Купата на България.

Запалянковците са особено обнадеждени от показаното от техните играчи през втората час на мача с бургазлии.

- Страхотно второ полувреме, но направо не им дадохме шанс. Първото като че ли бяхме малко припрени, топката ни подскачаше, но второто благодарение на активната игра на Даксон, Сержиньо, Валери и Данчо Тодоров овладяхме центъра на терена и създадохме доста положения. Добра победа, чакаме Левски и дано резултатът да е същият, пише привърженик на Локомотив във фенския форум на клуба.

Мнението му е активно подкрепено и от голяма част от привържениците. Въпреки еуфорията от показаното през второто полувреме, голяма част от феновете са леко притеснени.

Всички отчитат, че през първата част отборът е стоял по-при-брано от необходимото, а при атаките са били припрени и на моменти дори комични при някой отигравания.

Това накара феновете да обърнат особено внимание на треньора Емил Велев:

- Евалата на Кокала. Разликата след почивката беше огромна. Браво на момчетата, коментира друг привърженик на Локомотив. Мнението му е подкрепено и от останалата част от феновете. Те припознават Велев като основен виновник за промяната в игровия облик на тима след почивката и оценяват, че е успял да надъха отбора.

- В следващите мачове, няма да е зле да подкрепим малко Емил Велев! Все пак ни е треньор. Сигурен съм, че и той ще се мотивира още повече, когато усети нашата подкрепа, добавя друг запалянко.

Източник: в. "Тема Спорт"