Беляков дебютира с победа начело на Брестник
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:04 / 01.05.2011Коментари (0)1908
Временния наставник на Брестник Димчо Беляков дебютира с победа срещу Добруджа с 2:0, в аутсайдерското дерби на Източната Б група.

През първата част липсваха чистите головите положения пред двете врати и двата отбора се оттеглиха при резултат 0:0.

През второто полувреме имаше само един отбор на терена в лицето на Брестник. Домакините натиснаха своя опонент в своята половина на терена и логично достигнаха до гол. В 60-ата минута нападателя Петър Атанасов получи прекрасен пас от свой съотборник зад отбраната на Добруджа, излезе сам срещу стража на гостите, след което го преодоля и на празна врата вкара за 1:0.

В 65-ата минута Александър Стойчев нокаутира Добруджа, вкарвайки прекрасен гол за своя отбор и оформи крайното 2:0 за Брестник.

Ген. Нонка Матова: Запишете се! Всяко ваше участие в спорт е здраве и добра емоция