Спортните новини: Днес (12) | Вчера (19)
Всички новини за: 25 септември 2018 г. « 24.09.2018 | 26.09.2018 »
18:06 / 25.09.2018
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров определи група от 18 футболисти за двубоя с ЦСКА 1948. Срещата от 1/16-финалите за Купата на България е в ... цялата новина

17:52 / 25.09.2018
Атлетик (Куклен) не успя да сътвори сензация и приключи участието си в турнира за Купата на България. "Баските" загубиха от Левски (София) с 0:6... цялата новина

17:49 / 25.09.2018
Локомотив Пловдив се класира трудно за осминафиналите от турнира за Купата на България. Това стана факт, след като черно-белите победиха второди... цялата новина

13:13 / 25.09.2018
Пловдив отново обединява всички, които носят в себе си спортния дух! За четвърта поредна година в града под тепетата ще се отбележи Европейска с... цялата новина

13:03 / 25.09.2018
След като от Ботев обявиха, че осем от юношите на клуба ... цялата новина

12:51 / 25.09.2018
Пловдивските отбори ЖФК Пълдин и ФК Енко записаха загуби в мачовете от втория кръг на държавното футболно първенство за жени. ЖФК Пълдин отстъпи... цялата новина

12:13 / 25.09.2018
Ботев (Пд) отнесе поредната глоба от Дисциплинарната комисия към БФС заради обидни и нецензурни скандирания от страна на "жълто-черните" фенове.... цялата новина

12:01 / 25.09.2018
След като Ботев спечели Купата и Суперкупата на България, побеждавайки Лудогорец, двата тима се срещнаха общо 4 пъти в шампионатни мачове. В три... цялата новина

10:38 / 25.09.2018
Ботев (Пд) се изправя срещу ЦСКА 1948 в 1/16-финален мач от турнира за Купата на България. Двубоят е на 26 септември от 19:00 часа на Национални... цялата новина

10:15 / 25.09.2018
Президентът на Атлетик (Куклен) Ердуан Мехмед, който е и общински съветник, заяви, че за клуба е истинска чест да посрещне Левски. "Баските" изл... цялата новина

09:59 / 25.09.2018
Юношите старша възраст на Черно море записаха разгромен успех над Локомотив Пловдив в среща от 7-ия кръг на Елитната група до 19 години, играна ... цялата новина

09:46 / 25.09.2018
Осем "канарчета" получиха повиквателна за лагер-сбор на проектонационалния отбор на България за набор 2004. Сборът на бъдещите национали стартир... цялата новина

09:31 / 25.09.2018
Волейболистката на Марица (Пловдив) Никол Дулева и нейната партньорка Ася Динова завършиха на четвърто място на Балканското първенство по плажен... цялата новина

09:14 / 25.09.2018
Спортен клуб по ориентиране "Пловдив" – Пловдив ще проведе Купа "Пловдив" на 29 и 30 септември. Каним пловдивската общественост, хората, които о... цялата новина