Брестник падна край морето
Автор: Екип Plovdiv24.bg 02:18 / 06.03.2011Коментари (0)2494
Брестник загуби и втория си мач от пролетния дял в Източната Б група. Брестничани загубиха визитата си на Несебър с 1:3.

Домакините започнаха много силно двубоя, изцяло доминираха над своя съперник и гола не закъсня. В 12-ата минута след чудесен пас на Красен Трифонов, Иван Янчев с глава откри резултата. След гола домакините свалиха темпото на игра и гостите от Брестник овладяха инициативата в мача.

В 37-ата минута Анатоли Тодоров изравни резултата, след изпълнен пряк свободен удар. След гола брестничани приеха противника в своята половина и това им изигра лоша игра. Минута преди края на полувремето Несебър излезе отново напред в резултата, след чудесен гол на Борислав Балджийски - 2:1.

През втората част Несебър бе по-добрият отбор на терена и въпрос на време бе третия гол за домакините. В 82-ата минута домакините убиха интригата в двубоя, след като Борислав Балджийски вкара втория си гол в мача и оформи крайното 3:1 за Несебър.

Дубълът на Локо се мести на стадион "Пловдив"
Феновете на Ботев обявиха събраните средства за глобата на Попето
Капитанът на младежите, който накара Пловдив да се гордее
9 победи и 6 равенства! Няма друг наш отбор, който да играе толкова успешно срещу Лудогорец