Спортните новини: Днес (0) | Вчера (28)
Всички новини за: 23 септември 2018 г. « 22.09.2018 | 24.09.2018 »
23:42 / 23.09.2018
България отсъпи на Канада с 2:3 (19:25, 14:25, 25:21, 25:19, 10:15 ) в последния си мач от група G в София, от втората фаза на световното първен... цялата новина

22:40 / 23.09.2018
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров разкри част от причините, ... цялата новина

22:05 / 23.09.2018
Капитанът на Ботев в мача срещу Лудогорец Тодор Неделев призна, че е изключително ... цялата новина

21:51 / 23.09.2018
Ботев (Пд) поведе на Лудогорец с 2:0, но изпусна победата и загуби с 2:3 в мач от 9-ия кръг на Първа лига, който се игра на базата в Коматево, п... цялата новина

14:30 / 23.09.2018
В днешния двубой между Ботев и Лудогорец пред входовете на базата в Коматево ще има момичета с каси за дарения за Боян Бонев, който се бори с ко... цялата новина

14:24 / 23.09.2018
Баскетболният Академик (Пд) победи Динамо (Букурещ) в първия мач на приятелския турнир в румънската столица. Пловдивчани се наложиха със 76:65 (... цялата новина

14:13 / 23.09.2018
"ДЪЛГА ДУЗПА" е обзорното предаване на Градска Футболна Лига, посветено на мини футболния живот в град Пловдив. В рубриката водещият Валери Стан... цялата новина

11:53 / 23.09.2018
Бившата звезда на Ботев (Пд) Омар Косоко бе контузен зверски по време на мача за своя отбор Ал Фуджайра срещу Айман клуб, завършил 2:1 за домаки... цялата новина

11:37 / 23.09.2018
И двете български двойки се класираха за полуфиналите на Балканското първенство по плажен волейбол за жени в Бурса. Поставените под №3 в основна... цялата новина

11:29 / 23.09.2018
Виктория Волей (Пловдив) стартира с победа контролите преди началото на сезона в мъжката Висша лига по волейбол.

Възпитаниците на тре... цялата новина

11:24 / 23.09.2018
17-годишната пловдивчанка Александра Начева беше номинирана за наградата “Изгряваща звезда" за 2018 година на Европейската лека атлетика. Състез... цялата новина

11:04 / 23.09.2018
Антъни Джошуа нокаутира Александър Поветкин и защити световните си титли в професионалния бокс във версиите IBF, WBA, WBO и IBO. Руснакът издърж... цялата новина

Марица обяви контрола с Ботев на "Колежа"
Браво! Пловдивчанин спечели приза за най-прогресиращ млад играч на България
Избраха Динко Хоркаш за най-добър вратар в България за 2023 година
Пловдивски защитник е лидер в Литва, тимът му не допусна гол в четвърти пореден мач