Ботев с грешна стъпка срещу Съединение
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:01 / 26.09.2010Коментари (417)25363
Ботев направи грешна стъпка като гост на Гигант (Съединение). "Канарчетата" направиха най-слабия си мач след ерата Христолов и стигнаха само до равенство 1:1.

"Жълто-черните" започнаха добре двубоя и Атанас Курдов успя да открие резултата в 19-та минута.

Сякаш това попадение подейства прекалено успокоително на "канарчетата" и те допуснаха домакините да се окопитят и да заредят атаки към Николов. Така се стигна до 32-та минута когато Гигант стигна до изравнително попадение.

След почивката играта на Ботев не се промени съществено, а домакините видяха, че дявола не е толкова черен и на свой ред заредиха атаки.

Все пак в 86-та минута "канарчетата" получиха право да изпълнят дузпа, но Димитър Байрев я пропиля стреляйки в гредата.