Ботев разгроми Тунджа (Ямбол) с 8:0
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:50 / 19.09.2010Коментари (157)20155
Ботев очаквано разгроми Тунджа (Ямбол) с 8:0.Почти на ходом "канарчетата" стигнаха до убедителната победа над аутсайдера в групата. Резултата можеше да бъде и двуцифрен, но Атанас Курдов престоя на терена само 38 минути, за които отбеляза 4 гола и бе заменен.

Срещата започна отчайващо за гостите Между 4-та и 34-та минути Курдов наниза 4 гола, пети в десетата добави Димитър Байрев. След това дошлия от Леверкузен таран бе заменен и отстъпи мястото си на Илиян Христо

в.

Голеадата на домакините продължи и до почивката падна и шесто попадение, дело на Ангел Рахов 5 минути преди почивката.

През втората част "канарчетата" видимо дръпнаха назад оборотите, а и доиграха срещата с 10 човека след контузия на Иван Площаков.

Все пак "жълто-черните" реализираха още два гола, дело на Илиян Христов и Красимир Кръстев.
Още по темата: общо новини по темата: 3
19.09.2010
17.09.2010
17.09.2010

-5

Супер Сопут ! ДПС спонсор, Бакала треньор, 1000000 влизат аванта на стадиона и първи в Бурековите анкети ! Селска идилия 100% !
+5

АЙ КАНАРИИИИИ... е*ахти КЕФА Е ДА СИ КАНАР !!! ТОВА Е НЕЩО МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ ПРИВИЛЕГИЯ....ТОВА Е ЦЕЛУВКА ОТ СЪДБАТА ! НЯМА СМИСЪЛ ДА ГО ОБЯСНЯВАМЕ НА ПРОСТИТЕ КАТУНАРИ ОТ ТОТОМОТИВ КЮСТЕНДИЛ,ТЕ НЯМА ДА НИ РАЗБЕРАТ ! НЕ И В ТОЗИ И В СЛЕДВАЩИТЕ СИ ТРИ ЖИВОТА....ЛЮБОВТА НИ КЪМ ТОЗИ КЛУБ Е ОГРОМНА И НЕКА ЛЮБОВТА Е НЕГОВАТА ДВИЖЕЩА СИЛА! ИСКАМ ДА ВИ КАЖА САМО ЕДНО ..СЕГА ПОБЕЖДАВАМЕ И ВСИЧКО Е ОК, НО КОГАТО ДОЙДЕ ПЪРВАТА ЗАГУБА ИЛИ ИЗНЕНАДВАЩ РАВЕН, ЛЮБОВТА НИ КЪМ КЛУБА И ОТБОРА НЕ ТРЯБВА ДА Е НАМАЛЯЛА И С ЕДИН МИЛИМЕТЪР ....ЗАЩОТО ЛЮБОВТА НЕ СЕ МЕРИ С ПОБЕДИ,ЗАГУБИ И ГОЛОВИ РАЗЛИКИ...ТЯ Е ПРОСТО ЛЮБОВ. ОБИЧАМ ТЕ, МОЙ БОТЕВ! ОТ КОЙ ОТБОР СИИИИИ
+9

Отбор се гради с победи, така че нека маршът да продължава.
+9

Не бива да се тревожим! Ще имаме и по-силни съперници! Трудът и търпението ще бъдат вънаградени! След мача в Стамболийски посрещаме Димитровград за Купата и сетне започваме елиминациите с отборите от Б група. Пък тогава и ще играем с по-сериозни съперници и от В група. Но определено тези шантави резултати на нашите ясно показват, че не ни е там мястото във В група!!!
+8

Трябват ни по-солидни съперници за може отбора да се затрудни малко срещу тях. С тези победи от по 5-6 гола момчетата ще вземат да се възгордеят и ще се отпуснат и ще стане гаф. Дано скоро играме срещу някой силен отбор за купата.
+10

браво на нашите и честита победа на всички а колкото до буферите убий тъпака с мълчание
+17

Всеки има право да пише и коментира каквото си иска:) Аз обичам Ботев и ще коментирам само в темите за него.
+14

не се занимавайте с феновете на парната машина и не пишете в насраните им статии....защо пък да не си злобеят на воля!!:)))

Локомотив взе дербито с Ботев! "Канарчетата" с червен картон, Пепи Андреев с два гола