Локо стъпи на криво на старта и направи 1:1 в Севлиево
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:51 / 31.07.2010Коментари (92)15486
© Lportala.net
Локо стъпи на криво на старта на новото първенство на "А" група. "Смърфовете", които на практика играха пред своя публика в Севлиево, изпуснаха да победят домакините от Видима Раковски, завършвайки 1:1, подкрепяни от над 600 свои верни фенове.

Преди почивката двата отбора изиграха сравнително скучно и разузнавателно полувреме. Още в началото Здравко Лазаров стреля опасно от пряк свободен удар, но вратаря успя да избие. Като цяло "черно-белите"

Феновете на Локо бяха повече от тези на домакините и създадоха невероятна атмосфера
бяха по-добри на терена и имаха надмощие, но не успяха да реализират.

След почивката натискът на пловдивчани се засили и логично даде резултат. След час игра Евертон Джилио - Том центрира от пряк свободен удар и Юнес Бенжелюн с глава успя да реализира за 0:1.

Грешката на "смърфовете" бе, че след попадението практически спряха да мачкат своите домакини и те успяха да се възползват от този факт пет минути преди края. Резервата Николай Владинов се възползва от грешка в защитата на "черно-белите" и реализира за 1:1.