Всички новини за: 18 февруари 2018 г. « 17.02.2018 | 19.02.2018 »
22:56 / 18.02.2018
При извършени преди началото на футболната среща Левски- Ботев (Пловдив) първоначални проверки на входа на стадион "Георги Аспарухов" ... цялата новина

19:41 / 18.02.2018
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров логично бе разочарован от загубата от Левски, дошла след автогол две минути преди края.

Ето какво каз... цялата новина

19:23 / 18.02.2018
Ботев (Пд) загуби нелепо от Левски с 0:1 като гост в първия си официален мач за 2018 година. Единственото попадение падна в 88-ата минута и бе а... цялата новина

18:05 / 18.02.2018
Ексцесии между агитките на Левски и Ботев на стадион "Георги Аспарухов" се разиграха минути преди началото на двубоя. Полетяха предмет... цялата новина

17:41 / 18.02.2018
Григор Димитров не успя да победи великия Роджър Федерер и при своя седми опит. Най-добрият български тенисист загуби финала на АТР 500 турнира ... цялата новина

17:27 / 18.02.2018
Треньорът на Пирин Милен Радуканов бе разочарован от играта на своя тим през първото полувреме при загубата от Локо (Пд) с 0:1 на Лаута. БГ Моур... цялата новина

17:24 / 18.02.2018
Фенове на Ботев Пловдив са били задържани след сблъсък с полица в София, научи Plovdiv24.bg. В заведение в центъра на столицата нахлуват ... цялата новина

15:21 / 18.02.2018
Собственикът на Локомотив Христо Крушарски бе в отлично настроение след победата на неговия тим над Пирин с 1:0.

Ето какво каза клубният бо... цялата новина

15:01 / 18.02.2018
Димо Бакалов логично бе избран за играч на мача, след като донесе победата за Локо (Пд) с 1:0 над Пирин. Нападателят вкара 6-ия си гол от начало... цялата новина

14:46 / 18.02.2018
Треньорът на Локо (Пд) Бруно Акрапович призна, че отборът му навлиза постепенно в добра форма, но иска повече агресия от своите футболисти.

... цялата новина

14:21 / 18.02.2018
Локомотив Пловдив победи Пирин с 1:0 пред празните трибуни на Лаута, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Димо Бакалов (29) бе точен за дома... цялата новина

11:07 / 18.02.2018
Алберт Попов завърши 28-и в гигантския слалом на олимпийските игри в Пьонгчанг.

Българинът завърши на 5,56 сек от победителя Марсел Хиршер (Ав... цялата новина

10:58 / 18.02.2018
Ботев (Пловдив) гостува на Левски днес от 17:30 часа в първия си официален мач за 2018 година. "Канарчетата" в момента са в две коренн... цялата новина

10:42 / 18.02.2018
Звездата на Ботев (Пд) Тодор Неделев и приятелката му Анита Терзийска отново са заедно и отново се обичат. Това поне личи от публикация на краси... цялата новина

10:03 / 18.02.2018
Виктория Волей (Пловдив) загуби от лидера във Висшата лига Дунав (Русе) с 0:3 (16:25, 12:25, 18:25) гейма в мач от 11-ия кръг на Група В.

Двуб... цялата новина

09:57 / 18.02.2018
Ще опитам да спечеля и да вдигна летвата по-високо. За да направя това, просто трябва да продължа да показвам нещата, които съм тренирал. Това о... цялата новина

09:49 / 18.02.2018
"Започнахме мача много лошо, личеше си напрежение у всеки един играч още от началото", заяви старши треньорът на Академик Бултекс 99 А... цялата новина

09:42 / 18.02.2018
Локомотив Пловдив приема днес Пирин в първия си официален мач за 2018 година. Двубоят е от 21-ия кръг на Първа лига и започва в 12:30 часа пред ... цялата новина

Двама от Ботев титуляри за Литва при две загуби
Ужас в Трета лига! Разбити глави и петима контузени в Смолян
БФС - Пловдив с подкрепа към Здравко Жилов
Черно море идва в Пловдив със свито сърце! "Моряците" мачкат във Варна, но какво се случва при гостуванията?