Спортните новини: Днес (15) | Вчера (19)
Всички новини за: 17 януари 2018 г. « 16.01.2018 | 18.01.2018 »
21:50 / 17.01.2018
Академик Бултекс 99 (Пловдив) записа победа и като гост над Берое с 81:79 в най-интересния и напечен сблъсък от програмата на четвъртфиналите на... цялата новина

19:56 / 17.01.2018
Реалният ми опонент за президент на БФС е не Борислав Михайлов, а Кирил Домусчиев. Михайлов и групичката му са протежета на Лудогорец. Това заяв... цялата новина

17:43 / 17.01.2018
Григор Димитров бе доста критичен към играта си при трудния успех над квалиф... цялата новина

16:45 / 17.01.2018
Локомотив Пловдив победи третодивизионния Хебър (Пазарджик) с 3:0 във втората си контрола през подготвителния период. Спарингът се игра на стади... цялата новина

15:57 / 17.01.2018
Марица (Пловдив) загуби от Берое с 1:2 във втората си контрола за 2018 година. Точни за домакините бяха Серджиу Негрут в 5-та минута и Борислав ... цялата новина

15:04 / 17.01.2018
Треньорът на вратарите в школата на Ботев - Илия Иванов, даде обширно интервю пред официалния сайт на "канарчетата". Наставникът споде... цялата новина

14:54 / 17.01.2018
Новото попълнение на Черно море Дани Кики разкри каква е причината да продължи кариерата си при "моряците".

"В отбора ме приеха... цялата новина

14:41 / 17.01.2018
Григор Димитров срещна изненадващо жестока съпротива от квалификанта Макензи Макдоналд (САЩ) в мач от втория кръг на турнира от Големия шлем - А... цялата новина

14:10 / 17.01.2018
Локомотив Пловдив подкрепи Борислав михайлов в кандидатурата му за президент на БФС. Това личи от официалната позиция, която бе разпространена н... цялата новина

12:33 / 17.01.2018
Ръководството на Клуб на привържениците на Ботев Пловдив направи отчет на съб... цялата новина

12:16 / 17.01.2018
Ръководството на Ботев (Пловдив) е извадило входна виза за Меледже Омнебес за Турция. За това информираха от управата на клуба. "Канарчетат... цялата новина

09:33 / 17.01.2018
Мегазвездата на световния футбол Диего Марадона полудя от радост, след като неговият тим Ал Фуджайра се класира за четвъртфинала от турнира за К... цялата новина

09:15 / 17.01.2018
Ръководството на Ботев (Пд) трябва да реши сложен ребус относно бъдещето на Меледже Омнибес. Халфът има договор с "канарчетата".