Спортните новини: Днес (25) | Вчера (28)
Всички новини за: 13 октомври 2017 г. « 12.10.2017 | 14.10.2017 »
22:32 / 13.10.2017
Треньорът на Локомотив Войн Войнов логично остана много щастлив от победата над Берое с 2:1 в Стара Загора. Специалистът изказа благодарност към... цялата новина

22:22 / 13.10.2017
Нападателят на Локомотив Димо Бакалов бе избран за играч на мача при победата над Берое с 2:1 в Стара Загора. Бакалов вкара първия гол за черно-... цялата новина

21:51 / 13.10.2017
Локомотив Пловдив шокира Берое с 2:1 като гост в мач от 12-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в Стара Загора. Димо Бакалов (23) и ... цялата новина

19:35 / 13.10.2017
Марица победи Локо (ГО) с 3:1 в мач от 11-ия кръг на Втора лига, който се игра на базата на Ботев в Коматево. Димитър Юруков преди почивката и С... цялата новина

16:38 / 13.10.2017
Баскетболистите на Академик Бултекс 99 Пловдив са напълно здрави и готови за предстоящия мач с Левски от втория кръг на НБЛ, увери старши треньо... цялата новина

16:31 / 13.10.2017
Николай Кашинов донесе първа титла за България на световното първенство по борба за ветераните, което се провежда в пловдивската зала "Коло... цялата новина

16:21 / 13.10.2017
Димитър Кузманов - Мико се класира за полуфиналите на турнира по тенис на червени кортове в турския курорт Анталия с награден фонд 15 хиляди дол... цялата новина

12:33 / 13.10.2017
Григор Димитров не успя да се класира за полуфиналите на тенис турнира в Шанхай, който е от сериите Мастърс 1000.

Шестият п... цялата новина

12:13 / 13.10.2017
Градският стадион "Пловдив" няма да бъде реконструиран така, че да може да приема мачове от европейските клубни турнири, а само от род... цялата новина

11:52 / 13.10.2017
Кметът на Пловдив Иван Тотев направи днес интересен коментар относно ситуацията с недовършения строеж на стадион "Христо Ботев", преда... цялата новина

11:08 / 13.10.2017
Женските отбори на Марица (Пловдив) и Бешикташ (Истанбул) завършиха наравно - 2:2 (18:25, 23:25, 25:22, 25:23) гейма в първата от две приятелски... цялата новина

09:50 / 13.10.2017
Превърналият се в легенда на Локомотив Пловдив Мартин Камбуров навършва днес 37 години. Голмайсторът, който напусна Лаута след конфликт със собс... цялата новина

09:12 / 13.10.2017
Нападателят на Ботев (Пд) Дуде Ндонгала разкри на какво се дължи добрата му форма от момента, в който се присъедини към "канарчетата".... цялата новина

08:57 / 13.10.2017
Халфът на Ботев (Пловдив) Лъчезар Балтанов призна, че неговият тим е имал някои затруднения през първото полувреме в мача със Септември (София) ... цялата новина

08:50 / 13.10.2017
Бразилският нападател Фернандо Виана бе много щастлив, че вкара четири гола за Ботев (Пловдив) при успеха с 5:0 над Септември в отложен мач от 4... цялата новина

Локомотив взе дербито с Ботев! "Канарчетата" с червен картон, Пепи Андреев с два гола
Ген. Нонка Матова: Запишете се! Всяко ваше участие в спорт е здраве и добра емоция